Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

17 marca 2015, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej ;) Mam do Was pytanie - wolicie rolety czy żaluzje? Mam dylemat, ponieważ nie wiem co u siebie zamontować... Czy np. te byłby ok? http://www.producentrolet.pl/oferta/rolety-dz ien-noc.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2016, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja z kolei nie wiem czy wybrac rolety zaciemniające czy rolety rzysmkie. rzymskie preznetują sie całkiem fajnie i sa teraz na czasie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co się komu podoba, ale według mnie bardziej praktyczne są rolety

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem tego zdania. Rolety jak dla mnie są o wiele lepsze i sam mam je we własnym mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2019, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat postawiłbym na rolety i jeżeli chodzi o sam wybór modelu oraz koloru to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również odwiedził ofertę sklepu Karnix w którym nam udało się bez problemu znaleźć odpowiedni wzór oraz kolor. Ostateczny wybór padł na wersję dzień/noc https://www.karnix.pl/karnisze/roleta-w-kasec ie-dzien-noc-promo/5615-205-10-65-6 Efekt jakiego oczekiwaliśmy udało nam się osiągnąć i w końcu mamy pełną prywatność i spokój od natrętnych sąsiadów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2019, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na parterze to zawsze rolety lepiej zainstalować.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2020, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również wolę rolety. W sypialni mam rolety typu "dzień noc", w biurze mam rolety rzymskie, a na działce zewnętrzne. Dobrze wyglądają i są trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2020, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy po prostu co ci bardziej pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Moda Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Wierzę, że kluczem do oszałamiającej sukienki jest nie tylko projekt, ale także materiał. Dlatego zawsze warto zwrócić się do Larumi Fabrics po ich ekskluzywne....
  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19177 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 394

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >