Rolety zewnetrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 listopada 2007, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie wiecie czy Faac robi tez markizy? prowadze sklep i by sie przydaly

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2008, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, Faac robi i napedy do rolet i do markiz, takze idz do dilera i z nim rozmawiaj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2010, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłam bardzo fajne rolety wewnętrzne, w super niskich cenach na dekoria.pl Od czasu do czasu wchodzę na ich stronę i zawsze uda mi się trafić na jakiś ciekawy produkt w niskiej cenie, a do tego dobry jakościowo. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2012, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno zakładałem rolety w mieszkaniu. Same rolety to super sprawa, jeśli chodzi o wyciszenie i zaciemnienie. Dodatkowo mam zintegrowane moskitiery, które pewnie dopiero w lecie wypróbuję.
Ze zrozumiałych względów jedyne co mogłem zastosować, to montaż na elewacji. Porównałem oferty kilku firm z Krakowa i okolic. Wyszło na to, że takie zewnętrzne rolety ze zintegrowaną moskitierą robią nieliczne firmy. A najlepszą ofertę dali mi w www.masters-rolety.pl
Gorąco polecam, bo cała współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Świetny kontakt, wszystko można dogadać, a cały montaż zajął panom tylko kilka godzin, po czym posprzątali i wyszli. A rolety działają bez żadnych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety fajna sprawa, bardzo dobre robi Fakro, mam u siebie http://megastore.pl/60166,Fakro-Roleta-zewnet rzna-ARZ-H-101-01-55x78.html taką zewnętrzną, i w lato nie jest taka duchota na poddaszu jak to miało miejsce przy normalnej rolecie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2013, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam jednak okiennice szczególnie ze względów dekoracyjnych, osobiście dokonałem renowacji okiennic zabytkowych, metalowe okucia oddałem do firmy zajmującej się galwanizacją. Wrocławska firma Galwmet wykonała naprawdę świetną robotę. Nałożenie nowej powłoki na elementy metalowe nie tylko chroni przed korozją ale nadaje im duże walory estetyczne. Polecam tą metodę renowacji, w tej kwest trzeba zdać się na specjalistów takich jak np. wspomniany Galwmet.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Do rolet warto czasem dopłacić, bo te najtańsze z reguły bardzo szybko się psują Faaca też mi polecano, więc firma dobra :) Do montażu szukałam jakiejś odpowiedniej firmy i z pomocą przyszła mi http://www.budownictwo360.pl/blog/Prowadzisz-firme-remontowa -i-nie-masz-swojej-strony-www-Stworz-wizytowke-w-Budrankpl, dlatego, że część z firm, które są w ich bazie nie posiada stron internetowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że poszukiwania takich rolet zewnętrznych powinieneś rozpocząć od dobrych sklepów internetowych,gdzie ten wybór będzie zdecydowanie największy. jaki budżet posiadasz na ich zakup? czekamy na szczegóły i wtedy doradzimy,pomożemy na forum.


www.KupujDrzwi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2018, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zastanawiam się nad roletami zewnętrznymi. Jakie dokładnie są ich zalety?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne mają wiele zalet. Najważniejsze są według mnie ich duża szczelność ze światem zewnętrznym i zwiększone bezpieczeństwo. Osobiście polecam wam zakup rolet zewnętrznych od firmy Drutex. Ich rolety są bardzo solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >