Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2012, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam żaluzje i uważa, że to jest bardzo dobry wybór. Sąsiedzi zamontowali rolety i też sobie chwalą. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Roletą można zaciemnić pokój ale w dzień raczej potrzebna firanka. Żaluzją można regulować strumień światła.
Przykłady: http://megastore.pl/szukaj.php?fraza=rolety&cid=5827&bnh=359 024

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2012, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W roletach dzień-noc też można regulować

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2012, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety chyba są bardziej efektowne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2012, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko są bardziej efektowne,ale i praktyczne. Możemy wybrać fajny kolor,a do tego zapewniają nam maksimum prywatności. To zdecydowanie lepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2012, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie bardziej polecam rolety, zapraszam na www.chort.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2012, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja, kilka lat po wymianie okien wreszcie podjąłem decyzję. Szukałem, szukałem, aż żona znalazła :) a właściwie zobaczyła jakiś program poradnikowy, gdzie zaproponowano hybrydę, czyli plisy. Ani to roleta, ani żaluzja, ale jakże sprytne. Zasłaniasz ile chcesz, i jak chcesz. Od góry, od dołu. Jedna przestroga! Jakość tu jest ważna, ponieważ całe ustrojstwo ślizga się na zamocowanych sznurkach, które mogą się przecierać. A samego sznurka trzeba się naszukać w necie. Tak, że kupując plisy żądajcie dobrej gwarancji na owe sznurki.
Nie podaję nazwy firmy, niech każdy sam wybierze. Powiem tylko, że moje plisy są tanie (chyba najtańsze w Polsce), montowane na skrzydle, nie wpuszczane między listwy przyszybowe. Pomimo przecierającej się linki ze względu na cenę polecam...

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2012, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodam jeszcze, że wewnątrz starych drewnianych rozkręcanych okien miałem żaluzje alu, które dzielnie służyły nam kilkanaście lat, a jedynym mankamentem był rozpadający się przegub przy regulacji lamelek. Zalety, to płynna regulacja światłem, latem odbijanie ciepła, a zimą poziome ułożenie lamelek nie blokuje i tak już słabego światła, za to tworzą się jakby komory termiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2012, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najważniejsze żeby rolety/żaluzje pasowały do pomieszczenia. ja osobiscie uważam, że w tym wypadku nie ma co kierować się tylko modą. Należy brać pod uwagę takie czynniki jak ustawienie pomieszczenia względem słońca i aranżacja okna i pokoju. Gdybym miał polecić to firmę Sobimex. Zamówiłem u nich żaluzje drewniane i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2012, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podtrzymuje swoje zdanie odnośnie rolet- zapewniaja nam prywatność i można wybrac fajny kolor. Są po prostu o wiele bardziej praktyczne niż zaluzje.


www.StudioSwiatla.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwe, że rolety bądź żaluzje są praktyczniejsze, ale jak już pisałam w innym wątku obecne trendy skłaniają się w stronę zasłon! Zgadzam się z tym, odpowiednim materiałem można odmienić całe wnętrze.
Ja akurat materiał kupiłam tu: http://www.for-house.pl/
Jeśli koniecznie chcesz rolety lub żaluzje, to może połącz chociaż z firankami?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19182 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >