Rolety czy zasłony?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2011, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Ja szukam porady w kategorii rolety VS zasłony. Otóż od pewnego czasu bardzo intensywnie nad tym myślę, nie mam pojęcia co wybrać lobię rolety bo są praktyczne, ale nie mają znowu tego samego uroku co zasłony, co będzie tak rzeczywiście lepsze? Chodzi mi o dylemat z salonem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2011, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem o wiele bardziej praktyczne sa rolety i do tego firanki. Wtedy zasłony są całkowicie zbędne i niepotrzebne. Mam tak u siebie w domu i jest to bardzo fajne połączenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2011, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również mam rolety i firany owiele wygodniejsze !!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jakiej wielkości i w jakim stylu urządzony jest salon. Jeśli wnętrze jest małe to raczej proponuję rolety, ponieważ zasłony zmniejszą wnętrze. Natomiast w dużych pomieszczeniach jak najbardziej sprawdzą się zasłony. Dzięki nim salon stanie się przytulniejszy. Zasłony pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Natomiast rolety lepiej pasują do wnętrz nowoczesnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ten sam dylemat, tzn. miałam, ale wybrałam rolety plus piękne nowoczesne firany. Efekt: Cudowna kompozycja, to był strzał w dziesiątkę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najchętniej wywaliłbym zasłonki i zostawił same rolety no ale mieszkam na parterze w bloku i jest to nie wykonalne ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety i takie firanki przed parapet, i też jestem zdania, że fajnie to wygląda :)Ale i tak bym chętnie wrócił do firan i zasłon, ale... żona chce rolety, więc niech tak się stanie xD

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w zupełności wystarczają rolety i jakieś delikatne zasłony i wygląda ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2011, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona upiera się na rolety dzień-noc coś takiego

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2011, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Te rolety dzień noc to całkiem ciekawe rozwiązanie, czytałam trochę o tym w necie i teraz zastanawiam się czy u mnie czegoś takiego nie zamontować. Na pewno chcę rolety, a nie firanki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >