Rolety czy zasłony?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 sierpnia 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety dzień noc ocb ?? ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety dzień-noc umożliwiają sterowanie dopływu światła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2011, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Robir te rolety są świetne! Gdzie można takie kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie w każdym lepszym sklepie z roletami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo bardzo ciekawa sprawa :) nie można powiedzieć i wygląd mi się podoba ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie powiem, bo mnie też zainteresowały te roletki :) A w sklepach typu leroy czy castorama też są?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak byłem w firmie Roletex w Dobczycach sprzedawca komuś prezentował dokładnie ten sam model i wzór. Nie powiem robi wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2011, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale tak czy siak nie polecam kupować rolet w sieciówkach.. najlepiej kupić gdzieś gdzie gratis oferują montaż...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2011, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Brawo worktravel, dokładnie od nich mam zdjęcie!
Piterek88 w 100% się z Tobą zgadzam. Dodam jeszcze, że te najprostsze standardowe rolety często są tańsze w indywidualnych punktach sprzedaży niż w sieciówkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2011, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem spokojnie można połączyć jedno i drugie. Ale rolety sa jak najbardziej praktyczne i zapewnią nam prywatność,a latem ochronią przed słońcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 67 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >