Rolety czy zasłony?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 listopada 2011, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Jeśli jesteście zainteresowani najtańszymi roletkami Dzień i Noc to proponuję wyszukać sklep eNDi dekor na Allegro. Te rolety naprawdę są rewelacyjne i bardzo łatwe w montażu. Wcale nie potrzeba jakiegoś doświadczonego montażysty.

Proponuję też ciekawy artykuł na www.rolety-endi.blogspot.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wolałabym takich rzeczy nie kupować na allegro. Według mnie najlepsze (bo najtańsze, a równocześnie solidne) są sklepy zlokalizowane na obrzeżach dużych miast. Oczywiście najlepiej u producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2011, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak bo w sumie zawsze tak sa wyselekcjonowane sklepy że czym bliżej centrum tym drożej a ludzie którzy się na tym nie znają są po prostu wykorzystywani, trzeba najpierw naprawdę solidnie się rozejrzeć dopiero kupować

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lubi Pani rolety i zasłony proszę zastosować jedne i drugie.Zasłony z mięsistego materiału nadadzą wnętrzu przytulności.Może warto tez zastosować woal, który może pełnić funkcję zasłonki- firanki,a rolety mogą być.Najważniejsze by pasowały do siebie kolorystycznie.
Anna Berner Paluch

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2012, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, przez kilka lat w oknach miałem zasłony, później żaluzje a teraz od niedawna mam rolety. Chciałem kupic nowe żaluzje ale Pani ze słonecznej firmy pokazała mi rolety i wiedziałe że to wlaśnie chcę na oknach. Tym bardziej, że żona się zgodziła więc w ogóle było z górki;) Czytam fora i widzę dużo dobrych opini na temat rolet, czyli jednak dokonałem słusznego wyboru:) Pozdrawiam miłą Panią ze słonecznych markiz za pomoc.
PS. Na oknach mam same rolety, bez zasłon czy innyc rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2012, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zamawiałem w Słonecznych Markizach i jestem bardzo zadowolony. Dobrej jakości produkty i bardzo miła obsługa. Ceny też nie najgorsze i nawet dostałem 5% rabatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2012, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie również postawiłem na rolety. Zasłony mam jedynie w salonie, ale bardziej jako dekorację;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2012, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety a jedną 2m na 2m i polecam,ładnie wyglądają i sa bardzo praktyczne-fakt dobre rolety,to wydatek,ale sie opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest sprawa indywidualna i zależy, co kto lubi, chociaż ja szczerze powiem, że chyba wolę rolety, większa pewność, że ochronią przed słońcem. Sama stoję przed wyborem odpowiednich rolet dla siebie i moją uwagę przykuła oferta firmy wimarol. Bardzo duży wybór, solidne produkty. Tylko się trzeba zdecydować na coś konkretnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na klasykę - firany plus zasłony. Jest to rozwiązanie dobre dla miłośników dekoracji. Każdy kreatywny dekorator ceni sobie pole do popisów twórczych. Ja wręcz uzależniłem się od dobierania, komponowania, podwieszania i dekorowania firan i zasłon. Za nic bym nie przeszedł na banalne rolety. Jednak co kto woli;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >