Rolety czy zasłony?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

31 maja 2016, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że zaslony i firmany sprawiają, że mieszkanie wygląda przytulniej. Lubię kiedy ich kolor współgra z odcieniem mebli. Za niedługo czeka nas zmiana starych szaf i komód, trzeba będzie tez pomyśleć o nowych zasłonach;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie wolę zasłony, wtedy nasze wnętrze staje się bardziej eleganckie i gustowne. Jeśli szukacie fajnych zasłon to sprawdźcie http://polskiefiranki.pl/pl/c/ZASLONY/81 już kilka razy tutaj zamawiałem i jestem pozytywnie zaskoczony jakością jak i samym wyglądem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2016, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: mili napisał: Wydaje mi się, że zaslony i firmany sprawiają, że
mieszkanie wygląda przytulniej. Lubię kiedy ich kolor
współgra z odcieniem mebli. Za niedługo czeka nas zmiana
starych szaf i komód, trzeba będzie tez pomyśleć o
nowych zasłonach;)


Widziałaś nową kolekcję mebli modułowych od BRW nazywa się Possi Light. Możesz stworzyć różne kombinacje. Sama decydujesz, czy chcesz szafki wiszące, czy na nóżkach. Ja swoją już wybrałam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie okna bez rolet lub żaluzji,to na co się zdecydujemy jest kwestia umowną,natomiast zasłona to jak dla mnie dekoracja w tylu retro,gdzie X lat temu były modne i zapewniały jakąś część prywatności.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

@Malwa, dzięki za linka! Właśnie takich mebli szukałam od dłuższego czasu. Na zdjęciach prezentują się super ale jestem ciekawa czy wyglądają tak samo dobrze na żywo;) widziałaś je może?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2016, 05:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To może ja się wypowiem;) byłam, widziałam i wszytsko wiem. Kombinacji jest mnóstwo, możesz sobie meble dowolnie układać/przestawiać. Jest sporo kolorów więc możesz sobie pozwolić na szafki w różnych kolorach ale możesz też wybrać jednolite. Wykonanie super, bardzo stylowe i funkcjonalne. Głęboki ukłon w stronę BRW. Nie kupiłam jeszcze ale mam ze sobą katalog i właśnie układam swoją wizję przed ostatecznym zamówieniem;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety dzień- noc albo rzymskie obie opcje bardzo fajne

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie rolety, ale klasyczne i najlepiej jasne. A do tego można dac jeszcze takie listwy http://walldecor.pl/309-gzymsy na sufit i wgl może być ładne i nowocześnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne rolety są niepraktyczne, jeżeli w tym pomieszczeniu chcemy spać. Najlepiej decydować się na zaciemniające, które nie przepuszczają światła typu http://www.wystroj-okien.pl/Rolety-Zaciemniaj ace. Poza tym w czasie upalnych dni można w tyn sposób obniżyć o kilka stopni temperaturę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jasne rolety w sypialni i to był błąd. Jak będę je zmieniać, to na pewno postawię na ciemniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >