Rolety do pokoju dziecięcego

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 maja 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję zmienić wystrój okna w pokoju dzieciencym, byłam w sprawdzonej już firmie Akces (Sosnowiec 3 Maja 21-podaję adres bo mogę ich polcecić). Wybrałam model E1818 (www.rolety.sklep.pl) Tak jak zawsze obsługa okazał się profesjonalna, jednak tym razem zostały zasiane pewne wątpliwości. Pokój dzieciaczka jest praktycznie przez cały dzień mocno nasłoneczniony. Sprzedawca zwrócił mi uwagę, że w takim przypadku nie mam zbytniej możliwości regulacji "światła dziennego". Albo roleta jest zasłonięta, albo nie, bo patrząc na estetykę półśrodki w postaci jej częściowego odsłaniania raczej odpadają. Radził abym się zastanowiła mimo wszystko nad żaluzjami, właśnie ze względu na duże nasłonecznienie pokoju. I tym zbił mnie z tropu. Co wy na ten temat uważacie? Co lepiej wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2011, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie odpowiadają Ci półśrodki czyli roleta zwinięta do wysokości 3/4 okna to chyba pozostają Ci tylko żaluzje. Nie mniej jednak w dzisiejszych czasach estetyka takiego rozwiązania jest dużo wyższa niż kilka lat temu. Osobiście polecam żaluzje drewniane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego od razu wykluczyli roletę? To nie wiedzieli że teraz są te rolety "dzień-noc"? To jest coś takiego

Myślę że ro będzie najlepsze rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2012, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż nie wszystkie firmy mają w swojej ofercie rolety dzień-noc, nie wszystkie też umieją doradzić tak jak należy, polecam wybrać się do innej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2012, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie idź do innej firmy tak będzie najlepiej inaczej zimą w trampkach będziesz chodziła skoro oni maja taki poziom podpowiedzi, a rolety dzień i noc są rewelacyjne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rolety zasłaniają dużo światła to zdecyduj się albo na żaluzje albo na zwykłe firanki. Bo światło dzienne to jednak podstawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2014, 09:33

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja osobiście mogę polecić wam rolety oferowane przez firmę Debastor.com. Jak dla mnie są to najlepsze produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście bardziej podobają mi się rolety, chociażby dlatego, że są dostępne w wielu różnych wzorach. Maluch na pewno wolałby mieć pokój urządzony w ciekawej kolorystyce, a rolety mogą okazać się wspaniałym aranżacyjnym urozmaiceniem. Warto także pamiętać o tym, aby ich kolorystyka pasowała do ścian czy podłogi.


Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż miałam podobny problem rolety czy żaluzje, jeśli chodzi o efektywność to chyba w każdym przypadku jest podobna. Żaluzje na pewno łatwiej i szybciej możesz czyścić, przy żaluzjach szybciej odsłonisz okno - z kolei musisz uważac z wyborem ,bo te kiepskie się szybką niszczą… ja konsultowałam się z firmą [url]www.assko.pl jeśli chodzi o wybór rolet czy żaluzji na pewno fachowo doradza co będzie lepsze,a wybór pozostawią już Tobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2014, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Efektywność jest podstawą w wyborze rolet, ale warto też wziąć pod uwagę estetykę:) Dzieci na pewno byłyby zachwycone roletami w jakimś ciekawym, radosnym kolorze, które pasowałby do całej aranżacji pokoju.


______________________
http://elearning.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >