Rolety dzień/noc jakie wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 lutego 2019, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie o roletach dzień/noc, warto na nie postawić czy jednak lepszą opcją będą te klasyczne rolety w kasecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2019, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi akurat bardzo się podobają tak samo jak rolety rzymskie, dlatego myślę że będzie to udany zakup. Tylko mądrze wybierz sklep i dobrze dobierz je do swoich potrzeb oraz aranżacji wnętrza. Ja tutaj mogę podrzucić Ci link do sklepu w którym sam kupowałem rolety, a jest to https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjn e.html mają niezłe cenny i naprawdę dbają o wysoką jakość ich wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka wszystkim :)
Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic http://roleter.pl/ Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają :) Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2019, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj również jestem za Karnix bo kupowałem u nich zarówno rolety z żoną do naszego domu jak i plisy do biura. Mają szeroki wybór, do tego świetne ceny i też zawsze można liczyć na pomoc ich obsługi klienta także na okazje na pewno najszybciej trafisz właśnie u nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2019, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy weekendzie również zerknę do ich oferty i może też z żoną na coś się zdecydujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2019, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety dzień noc sa naprawde funkcjonalne, nowoczesne i chetnie wybierane przez wielu Polakow. Takze je lubie i mi sie podobaja. Ale co tu duzo gadac - nie lepiej je obejrzec np tutaj ? Ktore z nich Wam najbardziej przypadly do gustu? A jakie macie u siebie?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2019, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej Karnix to sklep który warto sprawdzić przed ostatecznym wyborem bo szczególnie rolet dzień/noc mają naprawdę pokaźny wybór. U nas w białej sypialni znalazły się te https://www.karnix.pl/karnisze/roleta-dzien-n oc-mini-nature/5620-450-34-65-6 w kolorze Bianco. Dobra cena i jakość oraz brak problemów przy realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2019, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam takich rolet.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam rolety dzień/noc ! Jak dla mnie są bardzo funkcjonalne, elegancko wyglądają i są w dobrych pieniądzach ;) Ja swoje zakupiłam w https://wolakrakzal.com.pl/ ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2019, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze względu na niestandardowy rozmiar okna musiałem zdecydować się na rolety robione na wymiar. Skontaktowałem się z firmą www.roletaszczecin.pl, która ma całkiem niezłą ofertę rolet. Oni wykonali dla mnie rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >