Rolety - gładkie czy wzór? Do salonu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

9 stycznia 2016, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to kwestia gustu,ale takie gładkie rolety tez będą się bardzo fajnie prezentować w salonie i co ważne: będą uniwersalne,pasują do każdego koloru mebli czy ścian,każdej aranżacji jaką sobie zaplanujesz:0 Z wzorem jest już trochę gorzej bo też trzeba go dopasować.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Gładkie;) łatwiej dopasować do aranżacji;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wybrałbym płaskie, natomiast jeśli chodzi o wybór odpowiedniego modelu to koniecznie zwróć uwagę na ofertę sklepu https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjn e.html gdzie znajdziesz rolety bezinwazyjne w świetnych cenach i różnych wersjach. Ceny dość przystępne i co najważniejsze nie było najmniejszych ubytków w wykonaniu.

Ten post był edytowany przez KrzysiekS dnia: 22 lipca 2019, 14:08
Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2021, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to plisy. Plisy są idealne, mam od Nafi i są dopasowane perfekto

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2021, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to wszystko zależy od preferencji danej osoby. U siebie mam akurat rolety gładkie, od firmy Roltex, bo według mnie lepiej pasują one do mojego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2021, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezależnie od tego, jak urządzony będzie pokój, najlepiej jest postawić na proste w stonowanym kolorze rolety. Dlaczego? Gdy je kupujemy, zostają z nami przez wiele lat, a remonty domowe możemy robić dość często. Dodatkowo polecam przeczytać artykuł columbusit.pl/zaluzje-naklo-nad-notecia-czy-f aktycznie-sa-lepsze-od-rolet.

Ten post był edytowany przez matelski2 dnia: 27 kwietnia 2021, 11:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 461

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >