Rolety zewnetrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 lipca 2007, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem bo chcialbym u siebie zrobic automatyczne rolety zewnetrzne a nic w tym temacie sie nie orientuje, nie wiem na co zwrocic uwage itp?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2007, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a co bys chcial miec, jak to ma wygladac? zastanawieles sie juz czy to ma byc sterowanie strefowe bezprzewodowe grupowe, moze podlaczone do zegara,z czujnikami wiatru
nasłonecznienienia, podłoczenie do centrali alarmowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2007, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej mi zalezy na pilocie i na alarmie bo reszta jak zegar itp to juz troche za duzo bajerow!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2007, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie właśnie w tamtym tygodniu instalowałem napędy FAAC do rolet antywłamaniowych, mam je podłaczone do rolet i na pilota. Właśnie tak jak chcesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2007, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

a o co chodzi z tym naslonecznieniem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2007, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm a probowales to przemyslec? Masz czujnik naslonecznienia, ktory mierzy sile slonca i kazesz sobie przy takiej i takiej opuszczac roletki!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2007, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja też chcę założyć takie rolety, tylko zastanawiam się nad wyborem firmy, wiem że faac jest polecany, ale chce poznać jeszcze inne oferty wiec czy mozecie mi polecic jeszcze jakies firmy?

z gory dziekuje

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2007, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie zastanawiaj się tylko bierz Faaca bo ja wziąłem jakieś polskie badziewie i teraz mam problemy bo się zacinają i nie reaguja na pilota a serwis mówi że to nie ich wina...

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2007, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak jak sie kupuje cos na bazarze albo w markecie bo taniej to tak jest, ja tam odrazu wzialem serwis i montaz faac - bo tę firme mi polecano - i jak narazie wszystko gra oby przez nastepne dwa lata bylo tak samo

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No to fakt, połasiłem sie na tani automat w markecie... Więcej nie popełnie tego błędu, wkońcu automatu nie kupuje się codziennie a raz na kilka lat
Postanowiłem zdemontować stary mechaniz i założyc Faac

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >