Rower i małe dziecko

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 kwietnia 2020, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

No jasne że tak, większość dzieci przecież lubi rowery. Tylko moja rada to nie kupować w marketach, bo są to słabej jakości rowery które się szybko psują. Lepiej w sprawdzonym sklepie rowerowym jak https://www.drerowery.pl/pl/c/ROWERY/147

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2020, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też pomyśleć o rowerku biegowym toyz dla takiego smyka. Nasz całe dnie na nim spędza w ogrodzie. Jest stabilny i lekki, więc mały się nie przewraca, trenuje równowagę i ma ruch na świeżym powietrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2020, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was swojemu dziecku kupił https://koalahm.com/okrycia-i-kocyki-dla-dzie ci/otulacze-bambusowe/ .Czekam na informacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2020, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój syn ma dwa latka i na razie ma rowerek biegunowy i odpycha się nóżkami od ziemi. Na początek to wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2020, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć, potrzebuję wiedzy od was jaki jest najskuteczniejszy rower dla dziecka uczącego się jeździć. Dostałem bon do zrealizowania i chcę zakupić najwłaściwszy rower dziecięcy z listy widocznych w serwisie. Preferowałbym by nowy rower dla dziecka nie rozpadł się po 4 miesiącach. Prawdopodobnie posiadacie pewne doświadczenie co jeszcze powinienem dokupić zakupując rower dla dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2021, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy rowerek mojego dziecka to rowerek trójkołowy. Polecam - model Kinderkraft Aveo :) Wspaniały na prezent, ale też po prostu jako zabawka dla dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2021, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W ciągu ostatnich kilkunastu lat branża rowerowa przeszła ogromną rewolucję. Jeszcze nasi rodzice bądź dziadkowie najczęściej korzystali z popularnego „składaka”. Parę lat temu, zanim nastała era smartfonów, najlepszym prezentem dla dorastającego dziecka był „góral”. Dziś rynek „rowerowy” jest rozwinięty na tyle, że ciężko czasem zdecydować o tym, który model będzie dla nas najbardziej odpowiedni.


________________________________
Jaki rower kupić

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2021, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się cieszę że powstaje tyle nowych ścieżek rowerowych. Ja z rodzinką moją uwielbiamy rowerowe wycieczki.

_________________________________________
https://solectric.sklep.pl/insta360-2

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2021, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeździłem na rowerze od małego, moje dzieci nauczyłem tego samego

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2021, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam wrażenie, że jednak fotelik jest lepszy, masz większą kontrolę nad tym. Te wózki nie wydają się wystarczająco stabilne, a chyba bym co chwilę sprawdzała czy przypadkiem się takie wózek nie odczepił od roweru ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >