Rower i małe dziecko

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2011, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Borykam się z problemem co będzie lepsze dla mojego 2 letniego dziecka, przyczepka czy siedzisko na rower. Bardzo często jeżdżę na rowerze i nie chce zostawiać dziecka w domu, ale boje się czy w ogóle oba przykłady są bezpieczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie ma tak, że coś jest w 100% bezpieczne, od niedawna wszedł przepis że można wozić dzieci w tych przyczepkach, ale myślę, że to się sprawdza tylko w sytuacji kiedy jest równe podłoże, wyobraź sobie co dziecko czeka jak będziesz jechała po jakichś dziurach, ja radziłabym krzesełko jak dla mnie bardziej bezpieczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Żadne do końca nie jest bezpieczne ponieważ to tylko rower. i gdy ty się przewrócisz to i dziecko ... przyczepka hmm sa takie które wyglądają jak wózek dzieciecy więc dziecko nie powinno odczuć jakiś wyboi za bardzo....

no ale ja osobiście bym wybrał siedzisko- leszy kontakt z dzieckiem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Siedzisko, ja miałem do czynienia i z jednym i z drugim i zdecydowanie siedzisko! Konsekwencji przyczepki nie będę ujawniał... bolesny temat

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też bym była za siedziskiem. Jest pewniejsze niż zwykłe krzesełko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2016, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepsze będzie siedzisko. To bezpieczniejsza opcja

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno powiedzieć co będzie lepsze ale ja bym chyba wybrała tańszą opcję bo dzieci szybko rosną i tylko patrzeć jak zaczną jeździć na własnym rowerze, właśnie jestem na etapie kupowania pierwszego rowerka dla mojej pociechy w tym sklepie http://wygodnyrower.pl/pl/rowery-dzieciece chyba zdecydujemy się na rowerek biegowy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie przyczepka. Tutaj http://www.bikeovo.pl warto sobie zerknąć. Mają tam ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o przyczepki rowerowe. W ten sposób można przewozić dziecko w naprawdę komfortowych warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak tylko pogoda pozwala to jeżdżę z dzieciakami na rowerze. Ostatnio kupiłem im nawet kamizelki na stronie http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-o dblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ . Dla własnego bezpieczeństwa warto być widocznym na drodze.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze warto dziecku kupić rower.Im szybciej nauczy się jeździć na rowerze tym lepiej dla niego.
___________________________________________________
Akcesoria na imprezę urodzinową w ogrodzie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 256 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Bookingauto.net oferuje szeroki wybór pojazdów, w tym samochodów elektrycznych, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz małe...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 412 Grupa: Trudne tema... Świetnym sposobem na unikanie sezonowych infekcji u mojego kolegi okazał się preparat PADMA 28 Formuła, który można otrzymać be recepty. Jest to preparat roślin...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 459 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? nawozy do trawników
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 618 Grupa: Trudne tema... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej drukarni wysokich nakładów w Warszawie, to po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >