Różnice między pożyczką a kredytem

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 stycznia 2018, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie pożyczka jest korzystniejsza, kiedy potrzebujemy mniejszej kwoty. Ja na przykład tego typu pożyczka https://kredytok.pl/pozyczki/ na 1500 zł, gdzie możemy ją wziąć na 30 dni i jasno mamy określone jaką kwotę musimy zwrócić wraz z odsetkami. Taką pożyczkę dostajemy od ręki i to na naprawdę korzystnych warunkach według mnie, bez żadnych haczyków, tylko jasno określone zasady na stronie od samego wejścia.

Ten post był edytowany przez ZuzaOl dnia: 16 stycznia 2018, 11:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kredytu udzielają tylko banki a pożyczki firmy pozabankowe. Przykładem takiej firmy jesteśmy my. Oferujemy szybkie pożyczki, które otrzymać można już w ciągu 15 min. Serdecznie zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2018, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdym razie moim zdaniem lepiej wziąć pożyczkę niż kredyt, z którego potem trudno się wypłacic.Od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2,5 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę https://www.lendon.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2019, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nigdy nie wzięłabym pożyczki z internetu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim kredyt to produkt bankowy i tylko banki udzielają kredytów. Czasem wydaje nam się, że nie mamy szansy na kredyt bankowy i pierwsze co robimy to wizyta w prywatnej firmie pożyczkowej zamiast najpierw udać się do doradcy kredytowego https://habzafinanse.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2019, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

pożyczki są na małe kwoty a kredyty na większe, ale ostatnio są to synonimy i nie robi to większej różnicy. Niestety banki nie udzielają pozyczki z poreczycielem więc trzeba udać się do instytucji pozabankowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2019, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiadomo że lepiej byłoby samemu uzbierać a nie pożyczać, ale wielu z nas po prostu nie potrafi oszczędzać. Ja zdecydowanie nie potrafię i jeśli już to wolę wziąć np. sprzęt na raty niż na niego uzbierać. Tak samo w https://www.smartney.pl/ ewentualnie pożyczam pieniądze na co najmniej rok.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kredyt jest dużo bezpieczniejszy jednak trudniej go dostać.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2020, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja musiałem sporządzić wycenę nieruchomości na zabezpieczenia kredytu bankowego i nie wiedziałem za bardzo gdzie mam się zwrócić. Mój znajomy polecił mi firmę www.tergo.pl, która taką wycenę mi zrobiła dla banku.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozyczka jest droższa moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >