Rusztowania od SLV Group?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 kwietnia 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
szukam opinii na temat rusztowań od firmy SLV Group.
Podobno są dobrzy ale jednak chciałbym wiedzieć jak się sprawy mają od kogoś kto z nimi pracował albo kupował u nich rusztowania.
Z góry dziękuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2016, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem w slv rusztowania i możesz spokojnie u nich kupić. Były bardzo dobrej jakości i stabilne. Mają świetną ofertę sprawdź sam. www.slv-group.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2016, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja w SLV Group można kupić najlepsze rusztowania. Firma na wyżynach jakościowych. Super naprawdę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2016, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem zadowolony ze współpracy z slv-group.eu mają najlepsze rusztowania na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2016, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie SLV Group to jedna z najlepszych firm z materiałami budowlanymi. Dobre jakościowo rusztowania i bardzo stabilnie rozstawiane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również korzystałem z usługi slv-group.pl ale wypożyczałem rusztowanie. Przetransportowali je, pomogli w montażu. Musze powiedzieć że jak na rusztowania to były bardzo lekkie... Ogólnie firma rzetelna.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2016, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja korzystam z usług firmy http://euro-rusztowania.pl i uważam, że oni są świetni. Mają rusztpwania wykonane z soldinych materiałów, osobiście je montują, a pracownicy sa odpowiendio przeszkoleni i montuja je zgodnie z przepisami.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2016, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

to dla porownania moge polecic CI firme http://euro-rusztowania.pl. przejrzyj sobie oferte i przemysl, która opcja bedzi elepsza, ale ze swojej strony moge powiedziec ze polecam bardzo te firme, bo nie tylko amja solidne rusztowania, na ktore mozna wejsc spokojnie bardzo wysoko, ale tez bardzo profesjonalnie je montuja.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2016, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wynajmujesz u slv-group.eu rusztowania to transportują je w przeciągu około doby i pomagają Ci zamontować i rozmontować. Z reguły teraz robią już tak lekkie że bez problemu byś to sam zrobił ale jednak ja wolę jak fachowiec zajmuje się tym patrząc na jego doświadczenie a na moje.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2016, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

My sobie braliśmy z http://www.jurgo.eu/ szybki transport na budowę, pomoc w konfiguracji, montażu i demontażu, tak więc 100% kompleks.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >