Rządowy program - Czyste powietrze, jak może pomóc w ociepleniu domu?

« Powrót do artykułu: Rządowy program - Czyste powietrze,... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

6 grudnia 2018, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim faktycznie warto zadbać o izolację. Musi być ona ciągła, wykonana z dobrych jakościowo materiałów. Druga sprawa to system ogrzewania, który nie produkuje smogu. Ja na przykład mam dom pod miastem, gdzie nie ma gazyfikacji, węgla nie chciałem. Mam ogrzewanie olejowe (olej od firmy Pol-Oil). Jest czysto, kotłownia estetyczna, koszty w normie, brak produkownia smogu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2018, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również pomóc swojemu zdrowiu, dlatego jeżeli będziecie na etapie wyboru odpowiedniego oczyszczacza powietrza to zapraszamy do nas na https://airdog.pl/ gdzie będziecie mogli dokładnie dowiedzieć się jak takie urządzenia działają oraz jak wiele korzyści za sobą niosą, w razie dodatkowych pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2022, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że rządowy program czyste powietrze może pomóc zaoszczędzić energię elektryczną polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz artykułów do pielęgnacji drewna i metalu artykułów szlifierskich ściernych metalowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >