SEBBUD Odświeżenie pomieszczeń biurowych - Poznań

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

18 października 2010, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich,
Moja firma wykorzystuje dwa duże pomieszczenia biurowe, ze względu na usługowy charakter działalności, znajdują się tam głównie komputery, urządzenia biurowe i szafy na dokumentację. Zbliża się koniec roku i nadwyżki finansowe chciałbym przeznaczyć na odświeżenie biur. Planuję wymianę podłogi oraz malowanie ścian i sufitu. Problem polega na tym, że nie mogę pozwolić sobie na wyłączenie firmy z pracy. Mająca do dyspozycji dwa pomieszczenia przez krótki okres damy sobie radę. Poszukuję firmy remontowej, która ma doświadczenia w takich, szybkich zleceniach remontowych oraz potrafi zachować porządek podczas pracy. Znajomy polecił mi poznańską firmę wykonującą remonty SEBBUD, czy macie doświadczenia ze współpracy z tą firmą, lub znacie inne, które mają doświadczenie w sprawnych remontach pomieszczeń biurowych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2021, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasze biuro odświeżyliśmy poprzez dodanie nowych urządzeń biurowych. Wybraliśmy te z oferty http://cbs.gda.pl/ , co całkowicie nam się opłaciło. Dostarczany sprzęt robi wrażenie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 366 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 381 Grupa: Firmy budow... Korzystając z usług specjalistów w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie spraw...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... Ja współpracuję z firmą https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradz two-ksiegowe-w-warszawie/ i serdecznie polecam. Jak chodzi o Warszawę to wydaje mi sie, ze to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >