Salon połączony z kuchnią

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

23 marca 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie oświetlenie to już inna bajka i także musi być odpowiednie aby w pokoju nie panował półmrok. Tutaj warto wyróżnić halogeny plus sufit podwieszany,to ciekawa kompozycja.

www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2015, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marcell napisał: Otwarte kuchnie na salon to rozwiązanie dobre dla rodziny,
które jada poza domem, ewentualnie półprodukty do
odgrzania. Inaczej zapachy z kuchni dopadną wszystkich
domowników w salonie.Gotowanie brokuł to nie jest
przyjemny zapach.

Można mieć dwa w jednym. I kuchnię otwartą, i, jednocześnie, zamkniętą. Umożliwi to szklana ścianka i system przesuwnych drzwi jak na zdjęciu

Więcej przykładów w galerii na stronie http://cookandlove.pl/akcesoria-kuchenne.html .

Ten post był edytowany przez czarnyjacek dnia: 17 października 2015, 11:59
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2015, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysł. Jeśli chodzi o mnie, to wyposażenie do swojego domu kupiłem u firmy http://galeria.heban.pl/ która ma ogromny wybór mebli nowoczesnych i klasycznych

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie wolałam jednak oddzielne pomieszczenia, też dlatego, że lubię dużo gotować. Natomiast jeśli chodzi o meble, to zdecydowałam się wyposażyć swój dom w produkty od firmy http://meble-wojcik.com/ bo bardzo spodobały mi się wizualnie. Mają dużo mebli w stylu nowoczesnym, który preferuję

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Można bez problemu połączyć ze sobą te dwa pomieszczenia,pod warunkiem,że oddzielmy je jakimś akcentem,np stołem z krzesłami,czy damy wyspę kuchnię z wyższym blatem oraz hokerami,akurat wszystko czego potrzeba w kwestii urządzenia kuchni znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2019, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że takie sprawy najlepiej pozostawić architektowi do rozwiązania. Projektowanie wnętrz wymaga dużej wiedzy. Mój dom projektowany był przez
archidesign i wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo praktyczne rozwiązanie. Dziś często stosowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2019, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam u siebie dokładnie takie rozwiązanie z tym, że przestrzeń kuchenna jest oddzielona od salonu dużym stołem, panują w nich trochę inne odcienie tego samego koloru oraz są inne podłogi. Dzięki temu wszystko współgra jednak nie zlewa się w całość. Niestety to nie ja sam wymyśliłem to wszystko tylko architekci wnętrz warszawa https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ Jest to grupa naprawdę kreatywnych kobiet, którym bez obaw można powierzyć urządzanie naszych domów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2019, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

I właśnie o takie rozwiązanie chodzi, czyli aby w jakiś sposób oddzielić i zaakcentować np: stołem z krzesłami, akurat szeroki wybór kilku ciekawych kompletów znajdziecie na AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2019, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Stół z krzesłami to najlepsze rozwiązanie. I przede wszystkim praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >