Salon kąpielowy

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 lipca 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno słyszeliście o tym, że teraz coraz słynniejsze są takie salony kąpielowe. Co w ogóle sądzicie na ten temat? Czy w blokach też takie coś można zrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A chcesz na łazienkę poświęcić jeden z pokoi ? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2011, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko można.Blok nie blok.Trzeba tylko przeznaczyć odpowiedniej wielkości pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ech... wspaniale wyglądają takie salony kąpielowe. Marzy mi się taki pokój a pośrodku koniecznie przestronna wanna.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo ale ile to miejsca zajmuje ?? :)

Jeszcze jakby był tam telewizor to ahh :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to pomysł wydaje mi się bardzo fajny,nigdy wcześniej nie miałem okazji oglądać takiego salonu kąpielowego. Ale wymaga on sporych nakładów finansowych...

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporych ? to mało powiedziane no ale jak ktoś ma na to, to czemu nie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,jeżeli kogoś stać na takie rozwiązanie,to nie widzę żadnych przeszkód. W końcu to fajna i bardzo luksusowa sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie ja osobiście jak już ktoś tam nadmienił nie wiem może ja . taka wanna z boku stolik z piwem :P albo szampanem do tego TV panoramiczny i nic więcej mi nie potrzeba noo może kogoś :) ale to juz nie o budownictwie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No to już jest kwintesencja luksusu, mi wystarczy zwykła wanna, zrelaksuje się w niej równie dobrze co i w takiej, niektórych jara sama chęć posiadania i lans :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >