Salon: kolorowy czy pastelowaty?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 listopada 2014, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon: kolorowy czy pastelowaty?
Jak w salonie rozłożyć farby , żeby było i przytulnie i nie mdło?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że kolorowy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2014, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem za kolorami - może nie bardzo neonowe, ale na pewno jak wnętrze ma odpowiednio wyważone kolory to wygląda od razu inaczej i bardziej chce się w nim żyć:)
Dużo fajnych porad co do kolorów w domu możesz tu znaleźć: http://www.deconova.pl/kolorowe-wnetrza.php - zresztą pewnie w wielu miejscach w sieci są takie podstawowe wskazówki, których na etapie malowania ścian warto się trzymać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2014, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Sory nie wiem jak tu się wstawia linki i coś mi się pochrzaniło:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolory w salo nie powinny być przede wszystkim ciepłe i zapewniać pozytywne emocje,w końcu jest to pokój w którym spędzamy zdecydowanie najwięcej czas. Polecam np słonecznikowy czy delikatną czekoladę z jaśniejszą podłogą i meblami,tak aby nadać nieco kontrastu. W kwestii samych mebli warto oczywiście poszukać w sklepach internetowych,nie od razu w znanych sieciówkach gdzie jakość kuleje. Akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy i doradzimy.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne że kolorowe:) oczywiście trzeba to dobrze zaplanować by kolory nie kłóciły się ze soba albo współgrały. Fajnie wygląda też taka podświetlona listwa jak na zdjęciu
Najczęściej można to spotkać pod nazwą PROFIL GK LED

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2014, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także jestem za opcją kolorowego salonu,pod warunkiem ze równomiernie i rozsądnie rozłożysz kolory na ścianach,wtedy ma to sens,a także pamiętaj o odpowiednim wyborze mebli,to także bardzo ważny szczegół.

www.Modekor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2014, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście - rozsądek w dobieraniu kolorów + równowaga o której piszesz to podstawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez tego ani rusz,a z pomocą forum na pewno pomożemy wybrać te najbardziej odpowiednie,optymalne kolory do salonu,mamy niezbędne doświadczenie:) Również jeżeli chodzi o same meble to nie ma się czego obawiać,na naszej stronie znajdziesz ich szeroki wybór www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2015, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć na tak zadane pytanie, nie znając kolorystyki pozostałych elementów wyposażenia w mieszkaniu i stylu, stylistyki całości.
https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >