Samodzielne biuro czy siedziba w domu

« Powrót do grupy: Trudne tematy

12 lipca 2017, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Waszym zdaniem nowa firma działająca w branży powinna mieć od razu biuro np. w biurowcu typu Cube Office Park - http://www.cubeofficepark.pl, czy może posiadać firmę w domu? Na ile posiadanie biura ma wpływ na poprawę wiarygodności u klientów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2017, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaka branża i jak zorganizowana jest obsługa klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2017, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomiędzy biurowcem a pracą w domu jest jeszcze kilka innych możliwości ;) Moim zdaniem, jeśli nie ma to wpływu na Twój biznes i możesz pracować z domu, to czemu nie? Zadbaj tylko o kącik do pracy wyposażony w meble biurowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie biuro bardzo podnosi wiarygodność, jednak poza inwestowaniem w biuro trzeba również pamiętać o szkoleniach z obsługi Klienta. Polecam skorzystać z usług firmy http://www.clientservice.pl/szkolenie-obsluga -klienta-warszawa/.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2017, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to kwestia branży, ale faktem jest że biuro czasem jest totalnie zbędne i wtedy dobrym rozwiązaniem jest wirtualne biuro gdzie adres jest reprezentacyjny a pracuje się w domu na kanapie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój maż tak pracuję i ma podpisaną umowę na biuro wirtualne z firmą www.pbekodom.pl. czasem mu zazdroszczę, że nie musi "chodzić" do pracy...a tak na poważnie to takie biuro to bardzo dobre udogodnienie jeżeli ktoś z jakiś przyczyn nie może lub nawet nie musi wynajmować powierzchni użytkowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2017, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wystarczy, jak na początku będziesz miał siedzibę firmy u sobie w domu. Oczywiście zależy to od rodzaju działalności, którą prowadzisz i jeśli często spotykasz się z klientami warto coś wynająć. Jednak jeśli kontaktujesz się z nimi przez internet/telefon i wykonujesz pracę w domu lub u klienta na miejscu to wynajmowanie i płacenie za lokal nie będzie miało sensu. Za to przy tej 2 opcji pieniądze tak zaoszczędzone warto zainwestować w dobrej jakości stronę www, która będzie wzbudzać zaufanie wśród potencjalnych klientów - do tego zadania polecam firmę http://kozackiestrony.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem dla osób,które zaczynają przygodę ze swoją firmą...dobrym rozwiazaniem będzie biuro wirtualne.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

wirtualne biuro

Ten post był edytowany przez izabela67 dnia: 17 lipca 2018, 22:56
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >