Schody wewnętrzne Mera: jakie schody do domu wybrać

« Powrót do artykułu: Schody wewnętrzne Mera: jakie schody... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 stycznia 2012, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknijcie również tutaj - schodyprudlik.pl Mają tam jeszcze atrakcyjniejsze schody. Szczególnie zwróćcie uwagę na schody kręcone.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2012, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, Prudlik ma naprawdę imponujące projekty schodów. Zobaczcie -

Inna sprawa - jakość. Mamy je od kilku lat i póki co, się nie zawiedliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2013, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainteresować się ofertą firmy gam-metal.pl. Wszystkim polecam. Mają ładne projekty schodów a do tego przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2013, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę skorzystać z firmy Gam Metal. Posiadają ciekawe i nowoczesne projekty. Sam znalazłem jeden i zatrudniłem tą firmę. Tania z dobrymi opiniami.Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2013, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę skorzystać z firmy Gam Metal. Posiadają ciekawe i nowoczesne projekty. Sam znalazłem jeden i zatrudniłem tą firmę. Tania z dobrymi opiniami.Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2013, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież ja właśnie pokazywałem schody Prudlik - masz je u siebie? U nas po dłuższym okresie nie widać śladów użytkowania - jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2013, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wszystkim schody firmy Gam Metal. Warto skorzystać z ich usług, bowiem ich wyroby mają fantastyczną jakość, a do tego są w niskiej cenie. Schody muszą być nie tylko trwałe ale również ładne, zatem ta firma wykonuje również schody według projektu samych klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2013, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam firmę Gam Metal. Robią bardzo dobre schody, mają ciekawe projekty i niskie ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2014, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokażcie jakieś zdjęcia tych schodów - macie coś podobnego na wzór schodów Prudlik, tych pokazanych przeze mnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę schobal.pl wykonali u mnie schody i balusrady. Są małą firmą stolarską ale fachowo wykonują usługi. Polecam Schobal.pl michał z Aleksandrowa

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >