Ściany z keramzytu- prefabrykaty

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

22 czerwca 2011, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, materiał jest dobry, ale to tak jakby powiedzieć, że luki w bk są dobrym materiałem. Z tym, że bk jako całość jest bardzo dobre, a bloczki keramzytowe nie są.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

mowie ze jak sie poprawi jakosc tych produktow to beda mogly konkurowac z innymi na rynku, jak na razie to nie spelniaja wymogow bo to co o nich pisza producenci jest do wlozenia miedzy bajki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

no cóż, do włożenia między bajki kwalifikuje się również to na jakiej zasadzie odbywa się produkcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 00:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie keramzyt to bardzo dobre rozwiązanie. Bloczki keramzytowe bardzo dobrze trzymają ciepło to przede wszystkim. Są stosunkowo niedrogie, więc jako materiał budowlany mają same plusy. Jeśli znajdziesz dobrego dostawce to może uda Ci się jeszcze wynegocjować cenę. Ja kupowałem bloczki keramzytowe u www.keramzytsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Keramzyt niedrogi? Jak ja kiedyś porównywałem to wychodziło tak o 1/3 drożej za m2 niż przy Porothermie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dom prefabrykowany z keramzytu i uważam że zdecydowanie za mało osób korzysta z takiego rozwiązania. Wydaje im się że skoro budowę można zakończyć w 4 miesiące to jest to coś mniej solidnego i trwałego a to zupełna nieprawda. Keramzyt ma sporo zalet jak między innymi to że jest mocny, niepalny i przez świetną izolację energooszczędny. Ogólnie oczywiście polecam tylko trzeba zwrócić szczególną uwagę na to jaką firmę się do tego wynajmuje bo można trafić na partacza. U mnie to były Atrakcyjne Domy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Keramzyt może i jest trochę droższy, ale przy tym i trwalszy więc sam musisz podjąć decyzję czego potrzebujesz. U mnie padło na pustaki keramzytowe zamówione w firmie Termat.pl i to było słuszne posunięcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 299 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19206 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >