Segment - wspólny dach - jak rozwiązać problem z wejściem na dach

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

22 października 2019, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie
Planuje zakupić polowe segmentu. Segment składa się z dwóch części parter i piętro. Obie części będą miały oddzielne kw, ogrody, miejsca postojowe bramy itd. Wspólny jest dach. I tu jest problem ponieważ jestem zainteresowana częścią na pietrze. I deweloper w projekcie udostępnia sąsiadowi z dolu wejście na dach przez mój właz dachowy który znajduje się na moim strychu. Co za tym idzie sąsiad chcąc wejść na dach musi przejść przez całe moje mieszkanie. Chciałabym uniknąć takiej sytuacji i nie mieć przejściowego lokalu mieszkalnego. Stad pytanie do Was czy można to jakoś obejść. Proponowaliśmy zewnętrzna drabinę deweloper mówi ze jest to ciężkie ze względu na spadzisty dach jak i przepisy ppoż. Jak jest w rzeczywistości jaki zapis można zrobić, żeby sąsiad jednak mógł korzystać z innej drogi dostępu do dachu?
Z góry dziękuje
Eliza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2022, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie budowy dachu to z całą pewnością polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję różne włazy dachowe. Firma http://wirmet.eu/wylazy-dachowe-opis-produktu / oferuję standardowe rodzaje wyłazów, wyłazy w klasie NRO,wyłazy z pokryciem nieprzeziernym, świetliki techniczne,
klapy rewizyjne, klapy dymowe. Ja do siebie zamówiłem właz pokryciem nieprzeziernym i bardzo sobię chwalę takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >