Serwis i wynajem maszyn - recykling

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

15 marca 2018, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Super! W takim razie trzymam kciuki za Waszą współpracę i oby działalność również przynosiła duże zyski ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się recyklingiem to mogę wam polecić ofertę firmy www.wegamikolow.pl Zajmują się produkcją i sprzedażą noży, które są wykorzystywane w recyklingu. Sam używam ich noży przy recyklingu, w którym pracuję i jestem zadowolony z ich jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... Jeśli ma się odpowiednie preparaty do takiej przydomowej oczyszczalni - https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to wszystko działa sprawnie i raczej nie ma większych...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 71 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >