Serwis i wynajem maszyn - recykling

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 listopada 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Chciałem zapytać w jakiej firmie oferują dobre warunki wynajmu i serwisu maszyn do recyklingu. Chodzi mi głównie o prasy i belownice. Z góry dzięki za pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2017, 06:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm dobre pytanie, bo w sumie chyba nie ma zbyt dużo tego typu firm na naszym rynku? Myślę, że warto też trochę popytać w "środowisku" osób obeznanych w zakresie działalności recklingowej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A słyszeliście juz o firmie Bartontech? Prowadzą oni sprzedaż maszyn recyklingowych oraz zajmują się ich serwisowaniem. Jeżeli nie do końca wiesz jak się zabrać za ich dobranie oraz czego możesz potrzebować to na pewno ich specjaliści odpowiednio Ci pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj poprzednik ma rację, jak już chcesz iść w tym kierunku to postaw na sprawdzoną firmę która zadba o odpowiednie przygotowanie sprzętu przy serwisie, załatwi części które będą potrzebne do wymiany oraz co ważne zrobią to w krótkim terminie. O Bartontech opinie są bardzo dobre ze względu na fachowców i dobry kontakt. W takim razie jestem również za Nimi. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram zdecydowanie poprzedników ;) Profesjonaliści jeżeli chodzi o poziom obsługi, dobrze przygotowana oferta maszyn nowych i używanych. W ofercie mają n ie tylko nowy ale również używany sprzęt. Ceny są na prawdę ok, jak porównywałem oferty względem podobnych firm w okolicy. Do tego można jeszcze zawsze trochę ponegocjować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno się nie zgodzi, ponieważ w tym środowisku jeżeli ktoś jest dobrze zorientowany to wie jakie korzyści niesie za sobą współpraca z Nimi. Miła i profesjonalna ekipa, która zawsze jest na czas przy serwisie. Po zakupie maszyn mogliśmy również na nich liczyć przy montażu. W tym temacie są niezastąpieni.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2018, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za takie zaangażowanie pod tematem oraz Wasze porady bo naprawdę się przydadzą. Fajnie, że jest taka firma którą poleca wiele osób. Może i mi pomogą w prowadzeniu tej działalności od strony technicznej. Pozdrawiam i działamy! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2018, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczęście jeszcze się takie trafiają, dlatego warto nawiązywać wtedy współprace zanim przegoni Nas konkurencja. Z firma Bartontech nie mam bezpośrednio kontaktu, jednak mój przyjaciel prowadzący działalność recyklingową z nimi współpracuje. Firma idzie naprawdę dobrze i stale się rozwijają bo pojawia się u Nich co chwilę nowy sprzęt od Bartontech. Takie przykłady są chyba najlepsze

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Po pierwszym kontakcie jestem naprawdę zadowolony. Szczerze to nie spodziewałem się takiego zaangażowania z ich strony w przyszłym tygodniu mam umówione z nimi spotkanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

New programme
http://interracial.dating.xblog.in/?page.nicole
free christchurch personals free uk dating website lds singles site russian date sites lesbians online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >