Serwis i wynajem wózków widłowych

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

25 października 2016, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jak waszym zdaniem tanio skompletować flotę wózków? Czy lepiej kupować nowe, czy może znaleść firmę, która je wypożycza? Szukam ewentualnie takiej firmy na terenie mazowsza - bliżej łódzkiego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawlowskip napisał: Witam. Jak waszym zdaniem tanio skompletować flotę
wózków? Czy lepiej kupować nowe, czy może znaleść
firmę, która je wypożycza? Szukam ewentualnie takiej
firmy na terenie mazowsza - bliżej łódzkiego


Wszyscy dobrze piszą, że teraz lepiej wynajmować niż wydawać dość duże pieniądze od razu na zakup kilku maszyn. Długoterminowy wynajem jest spoko, zerknij sobie na taką firmę Bilift, koło Falenta pod Warszawą są. Właśnie taką usługę, o której piszesz oferują. Prowadzę magazyn, korzystam z ich usług regularnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2016, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zwłaszcza gdy chodzi o jakąś robotę jednorazową nie warto kupować jeśli się będzie używało rzadko. Ślusarz Warszawa

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie jesteś zdecydowany na kupno wózków widłowych od razu to wydaje mi się, że dość dobrym rozwiązaniem, jeszcze przed skompletowaniem takiej floty, będzie wynajem. Zdecydowałem się na taki krok korzystając z oferty http://www.jhcservice.pl/. Sprzedają nowe, używane wózki widłowe oraz wynajmują je dzięki czemu można sprawdzić jak w praktyce sprawdzają się ich maszyny. Ja jestem zadowolony i z pewnością w przyszłości zdecyduje się właśnie na tę markę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie wynajem jest ok, ale na krótki okres, więc nie ma się co bawić. Jeśli potrzebujesz wózek widłowy to go kup. Z tego co wiem u - http://truckmotor.pl/ można dostać dofinansowanie na taki wózek. Więc spore koszta odchodzą Ci. Ja na Twoim miejscu od razu bym się zdecydował, ale u mnie te wózki widłowe już są i sprawdzają się swietnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście z Wrocławia i okolic to mogę wam polecić firmę www.tmservice.pl Oferują wynajem i sprzedaż wózków widłowych. Sam wynajmowałem od nich wózki i mogę wam powiedzieć, że mają bardzo solidny sprzęt w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2017, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu jest również firma Lemarpol która zajmuje się wynajmem długo i krótkoterminowych wózków widłowych oraz ich serwisowaniem. Jedni z najlepszych fachowców, dobre terminy realizacji i dość niskie ceny naprawy oraz części zamiennych, ponieważ mają swój magazyn. Możesz przedzwonić do Nich i dopytać dokładnie. Myślę że się nie zawiedziesz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wynajmu sprzętu budowlanego i nie tylko, polecam firmę Ticek.pl mają niższe ceny, poza tym pełen profesjonalizm :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A my właśnie od miesiąca mamy dwa nowe wózki z Bilift wspomnianej firmy na początku. Szczerze powiem nie liczyłem na dobrą ofertę firmy, którą ktoś może polecić na forum, ale się miło zaskoczyłem. Rzeczywiście przede wszystkim jest duża oferta, więc można sobie wybrać to, co się potrzebuje. A jak jest mniej kasy w kasie to można wynająć.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która oferuje serwis wózków widłowych jest www.czescidowozkow-kalisz.pl Zajmują się moimi wózkami widłowymi, które są w świetnym stanie. Firma ta zajmuje się również sprzedażą części do wózków widłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >