Serwis wózków widłowych w Gdańsku?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 marca 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli są tutaj osoby które mają wózki widłowe i do tego korzystają ze sprawdzonego serwisu w Gdańsku to byłbym wdzięczny o poradę jaki warto wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2018, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie jestem z Gdańska ale bardzo możliwe, ze Lemarpol ma tam oddział serwisowy. Sprawdź, bo jeżeli mają to ja bym Ci właśnie ich polecił. Solidna firma do współpracy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2018, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się Porek456 Lemarpol ma również w Gdańsku swój serwis, także już wiesz gdzie warto się zgłosić.Bardzo dobre warunki, ze znalezieniem części również nie będzie problemów a do tego możesz liczyć na stosunkowo krótkie terminy realizacji naprawy i ogólnego serwisu.

Ten post był edytowany przez andrzej89 dnia: 10 marca 2018, 15:55
Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No to masz rozwiązanie :) Ja korzystam z ich serwisu w Krakowie i jeżeli wszędzie utrzymują taki poziom obsługi i realizacji to bez dwóch zdań mogę Ci ich polecić w końcu jest to firma z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do klientów także dotrzymują warunków umowy jak nikt inny.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się jeżeli ktoś jest długo na rynku to na pewno słyszał o Lemarpol i ja zgadzam się co do pozytywnych słów moich poprzedników. Kompetentna obsługa, ogromny wybór sprzętu w przystępnych cenach w porównaniu do tych na naszym rynku (szczególnie widać to w zakresie wynajmu) i zawsze można liczyć na ich pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie żałuję, że zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi, ponieważ mają na tyle dobrze przygotowaną ofertę, zgraną załogę pracowników oraz przygotowane serwisy że nie ma u Nich miejsca na przypadek.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Super! To w takim razie dziękuję bardzo za pomoc. Już zwlekaliśmy z podjęciem ostatecznej decyzji przez długi okres czasu, ale jak widać nie było warto. Nie ma już co zwlekać, tylko czas najwyższy na ogarnięcie tej sprawy.
Pozdrawiam i jeszcze raz ogromne dzięki!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance quotes comparison best car insurance quotes car insurance quote compare multiple auto insurance quotes

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

My new time
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?entry.miah
adultery obe civilization populous someone

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

credit loans guaranteed approval 2600 installment loans in california loans for poor credit best loans

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >