Sezon tarasowy rozpoczęty, kiedy planujecie budowę swojego tarasu?

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 marca 2012, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich forumowiczów,

Po wizytach na stronie internetowej mojej firmy wnioskuję, że większość z Was planuje już wykonanie swojego tarasu. Stąd moje pytanie: na kiedy planujecie budowę swojego tarasu? Maj, czerwiec?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2012, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogólnie chciałem "dorobić taras" Bo w tamtym roku w lato zakończyła się budowa domu, a że nie było funduszy, tzn zabrakło ich z powodu nieoczekiwanych wydatków, to chce w tym roku go dokończyć, i też właśnie planuję to na maj, chciałabym to wykonać do majówki, by móc grilla zrobić i te sprawy no ale nie wiem czy kwiecień jest odpowiedni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2012, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście majowa pogoda jest wręcz idealna na wykonanie tarasu szczególnie kiedy planuje się zrobić to samemu. Jednak kiedy zdecydujemy się szukać wykonawcy w tym okresie, warto wiedzieć o tym, że czas oczekiwania na termin montażu jest stosunkowo długi- 3 nawet do 8 tygodni. Inną sprawą są ceny, które w tej części roku są najwyższe.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2016, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety :( Dlatego bez dobrego wykonawcy nawet najlepsze materiały jak Lido Strukturalne czy Linea nie bedą świetnie wyglądały.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2016, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No można też spróbować samemu. Ja tam kawałek ścieżki robiłem sam ale z filmikiem instruktażowym Pozbruk bo mają coś takiego na swoim kanale w Youtube.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli nie robimy zadaszonego tarasu to można własnie zrobić powierzchnię z ułożonej kostki dekoracyjnej. Nostalit 8 w sumie byłby dobrym materiałem na takie rozwiązanie, tylko trzeba byłoby trafić jakiś pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak robicie ? Piękna wiosna się zaczyna trzeba działać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2017, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

my mamy swoj taras ale nie chceilismy tylko letniego, z firmą Alumark zrobilismy zadaszenie, caloroczny jest swietny!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2017, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do tarasu wybrałem płyty bazaltowe presstone marki pozbruk. Są to płyty antyposlizgowe, mamy komfort przed ewentualnymi wypadkami.Dodatkowo płyta wspomagana jest przez technologię nano dzieki czemu beton podatny jest na erozję a płyty na nadmierną wilgoć każdy znajdzie coś dla siebie z racji dużej rozbierzności kolorystycznej. Są także łatwe w pielęgnacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już niedługo będę budować taras w swoim domu. Zdecydowałam się na taras wentylowany bez użycia kleju, ponieważ jest bardziej trwały. Jest mniejsze ryzyko wystąpienia komplikacji lub nawet zniszczenia tarasu po pierwszej zimie. Zaufałam specjalistom w tej dziedzinie - http://tarasy-wentylowane.pl/. Polecił mi ich mój znajomy, który budował się w zeszłym roku i chwali sobie wykonanie tarasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...
  • Jakie lakierem pomalować drewniany taras? Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert tar... Nie jest to za bardzo mój obszar wiedzy. Raczej ciężko będzie mi w tym przypadku pomóc.
  • Markizy tarasowe Liczba postów: 205 Grupa: Ekspert tar... Markizy tarasowe rozważałem ale ostatecznie wybrałem jednak zadaszenie. Tu https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu macie ofertę na takie nowoczesne i solidne,....
  • taras drewniany Liczba postów: 218 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >