Sieć a instalacja gazowa

« Powrót do artykułu: Sieć a instalacja gazowa | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

30 grudnia 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie są koszty takiej dzierżawy? Powiem szczerze, że mnie osobiście taka opcja wydaje się bardzo interesuje. Niestety na zakup zbiornika póki co nie mogę sobie pozwolić, nie mniej jednak dzierżawa od AmeriGas byłaby już odpowiednim rozwiązaniem. Co więcej dostawca ten z tego co się orientuję, cieszy się bardzo dobrą opinią, więc na pewno po Nowym Roku się z nimi skontaktuję w tej sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby uzyskać najświeższe info to najlepiej dzwoń do Amerigasu i wówczas dostaniesz info z pierwszej ręki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia Ci powiem że nawet się nie zastanawiaj i bierz w dzierżawę zbiornik z amerigasu, lepiej na tym wyjdziesz niż jakbyście mieli kupować.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

pewnie że dzierżawa od AmeriGas się lepiej opłaca. Jak kupujesz zbiornik na własność musisz pamiętać o tym by na czas go napełnić, dlaczego? Bo popsujesz całą instalację, a koszt nie jest niski, do tego serwis techniczny i przegląd również musisz robić na własną rękę za nie małe pieniądze, więc generalnie dużo zmartwień. Do tego cena gazu jest zmienna, a tu masz stałą. Całą obsługę serwisową oni się zajmują, dostarczaniem gazu również.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

my w=ostatnio właśnie przeglądamy strony i oferty dostawców gazu LPG, bo planujemy zacząć z kimś współpracę. Ten amerigas jest dobry? Gaz jakiościowo jaki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z amerigasem mam umowę od ok 3 lat, nie mogę narzekać, warunki umowy jasne, gaz dobry, zawsze są na czas z dostawą, obsuwy nigdy nie było. To jest dobre rozwiązanie dla kogoś kto ceni czas i wygodę mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja cenię :) nie lubię chodzić do pieca kilka razy w ciągu dnia (ale to chyba każdy), a ostatnio moja żona sfiksowała na punkcie ekologii... Tak właśnie trafiliśmy na ten amerigas i się zastanawiam... idzie do ciepła, więc może będzie czas na instalację na spokojnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecałbym hurtownię Swatt, zwłaszcza w przypadku zakupów hurtowych. Mają sensowne i wartościowe rabaty, także nie są to zniżki rzędu pół procent, tak jak inne hurtownie często mają. Tutaj można zaoszczędzić jeśli jest się instalatorem. O ofercie i warunkach jest dużo danych ich stronie swatt.pl. Ale najlepiej to moim zdaniem zadzwonić i porozmawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidną armaturę gazową sprzedaje Swatt przez swój serwis online na swatt.pl. Mówię tutaj o filtrach, czy zaworach chociażby, mają też przyłącza elastyczne i dużo pomniejszych akcesoriów. Z samej obsługi, czasu oczekiwania jestem zadowolony, raczej mi się tutaj nie zdarza żebym musiał interweniować, dopytywać o zamówienie i tak dalej. To oni informują mnie na kiedy się zamówienia spodziewać i to jest okej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam hurtownię Swatt w kwestii armatury tego typu. U nich biorę zawory kulowe, filtry skośne, czy choćby lut. Jasne warunki cenowe, towar mają sprawdzonych marek, nie są to chińskie podróbki które potem mogłyby przy samym działaniu instalacji sprawiać duże problemy. Wiadomo, że tam gdzie gaz tam te wymogi bezpieczeństwa i atesty są bardziej sprawdzane i potrzebne, także tutaj mi takie właśnie certyfikowane akcesoria dostarczają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >