Skąd czerpiecie inspiracje aranżacyjne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

16 lutego 2014, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem ciekawa, bo ja prawie wyłącznie z internetu i od znajomych, nawet myślę sobie, żeby stworzyć stronkę o urządzaniu własnego domu/mieszkania! To takie wciągające, no a z tego co piszą tutaj stworzenie stronki to bułka z masłem. :) Chodzi mi o taką z kategoriami w stylu "kuchnia w stylu orientalny", "sypialnia vintage" i wszystko inne co jest teraz trendy. Dobry pomysł Waszym zdaniem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2014, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

czemu nie, pomyśl o blogu chociażby, ja oglądam katalogi meblowe przede wszystkim, ale też wlaśnie blogi o urządzaniu wnętrz, teraz szczególnie te poświęcone stylowi skandynawskiemu, ale nie tylko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2014, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja czerpie inspiracje od producentow mebli, tak na prawde to oni kreuja trendy bo wspolpracuja z najlepszymi projektantami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale sami też muszą skądś brać inspiracje, sądzę, że taki blog o urządzaniu wnętrz to super sprawa, jak ktoś jest pasjonatem

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim z for internetowych,dekoratorskich gdzie Użytkownicy wymieniaja się doświadczeniami,właśnie tam spotkamy najwięcej ciekawych pomysłów na wystrój swojego mieszkania.


www.Kociol.net.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2014, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej inspiracji szukać na blogach, serwisach społecznościowych lub w magazynach branżowych.Dobrym rozwiązaniem sa również programy do projektowania wnętrz np. takie jak ten dostęny pod adresem http://www.farbykabe.pl/program,kolory.html, gdzie możemy sprawdzić jak będą się komponować ze sobą kolory ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Facebook kochani, facebook! https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe takie zamkniete kolo :D klient chce rozwiazanie wiec projektant mu je projektuje, pozniej to trafia do salonu i kazdy moze takie kupic. wiec najwiecej ma do powiedzenia projektant bo z najwieksza iloscia klintow sie spotyka i ma tysiace roznych pomyslow. w kreowaniu trendow meblarskich dobre sa bydgoskie meble

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2014, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry projektant to indywidualne podejście, indywidualny projekt pasujący do układu mieszkania i oczekiwań klienta. Zresztą zerknijcie sami: www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja inspiracje czerpię przede wszystkim z internetu, prasę wnętrzarską śledzę rzadziej. Zaglądam na kilka blogów i portali wnętrzarskich, ale ciekawe pomysły poddają również sami producenci różnorodnego wyposażenia wnętrz. Gdy urządzałam salon i szukałam oświetlenia natknęłam się na przykład na inspiracje na stronie Bri Top:

http://www.britop.pl/Inspiracje

Jeśli masz jakieś zaplecze wiedzy, to prowadzenie takiej stronki jest świetnym pomysłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >