Skandynawska neutralność - nowa kolekcja płytek

« Powrót do artykułu: Skandynawska neutralność - nowa kolekcja... | « Powrót do grupy: Wnętrza

18 stycznia 2017, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Prostota i luz, to są dwie cechy, które charakteryzuje ten styl. Płytki bardzo ładne, widziałbym je u siebie. Do tego trzeba dobrać tylko fajną kolorystykę ścian, sufit oczywiście w bieli, albo wszystko w bieli np. śnieżka max latex. To wszystko będzie ze sobą ładnie wyglądało wtedy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie podobają się bardziej płytki o nasyconych kolorach, dlatego wybrałam , dlatego wybrałam kolekcje płytek Vives w sklepie www.alekafelki.pl i jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To nic innego jak tylko kwestia gustu, akurat ja lubię nieco bardziej stonowane kolory, więc płytki w stylu skandynawskim spodobały mi się. Dosyć ciekawie będzie to wyglądać głównie w łazience gdzie płytki z reguły znajdują swoje zastosowanie.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam płytki w stylu skandynawskim w przedpokoju i w kuchni. I w sumie nie były zbyt drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo jasne ,naturalne wnętrza. W tym stylu mam salon połączony z kuchnią .Na podłodze położyłam deski które łączą się z płytkami equipe scale położonymi w kuchni.Kupiłem je przez internet w sklepie www.alekafelki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >