Skanowanie ścian - warto?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

30 lipca 2019, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę w domu wywiercić otwór w betonie, ale nie chciałbym naruszyć zbrojenia ani kabli. Te przenośne maszynki odpadają, mam złe doświadczenia, a bardzo nie chcialbym sprawic sobie dodatkowych problemów. Znalazlem firmę z Elbląga, która wykonuje skanowanie betonu skanerem Hilti Ferroscan co pozwala na bezinwazyjne wykrycie gdzie co tam w ścianach sie znajduje, nie trzeba będzie rozkuwac ścian, więc super (tutaj wiecej info https://switlicki.pl/skanowanie-betonu/). Ktoś ma już doświadczenia z takim skanerem i móglby się podzielić wrażeniami? dzięki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2019, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze słyszę o czymś takim tak szczerze powiedziawszy, ale bardzo ciekawe. Jak ktoś nie ma planów, ani zdjęć z budowy domu, to warto przeskanować, by wiedzieć chociażby gdzie idą kable.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2019, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

http://lokalizacjakabli.com/ przy okazji zlokalizują dla Was uszkodzone kable. gdy korzystałem z ich usług to wpadli na kilka tego typu kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2019, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem na czym to polega, jakbyś mógł przybliżyć byłbym wdzięczny oraz jak przebiega skanowanie ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2020, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie zeskanować można wszystko. Nie ukrywam też, że skaner inwentaryzacyjny znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach - także w przypadku skanowania ścian i budynków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >