Sklep internetowy

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 czerwca 2008, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Chciałbym polecić sklep internetowy http://www.mogio.co.uk/resourcecenter/ znajduje się tu wiele ciekawych i eleganckich rzeczy. I są w dobrej cenie. Naprawde polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2008, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena to nie wszystko. Ważne są także warunki na jakich sklep sprzedaje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2008, 03:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię przeglądać takie różne bzdurki i faktycznie powiem, że nie wygląda to źle, nawet-nawet ciekawy sklepik.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2008, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
w sklepie internetowym www.lazienki24.pl znajdą Państwo płytki ceramiczne i ceramikę sanitarną takich firm jak: Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Cersanit, Koło i innych w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponujemy możliwość odbioru osobistego w Warszawie, bądź transport. Dodatkowo oferujemy Państwu zwrot lub wymianę towaru.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam także do odwiedzenia naszej strony www.Elem.com.pl w razie pytań służę również pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2012, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

na www.tapetuj.pl jest wiele świetnych tapet, fototapet, kasetonów, okleiny meblowych. Wszystko w jednym miejscu i w naprawdę konkurencyjnych cenach ;]

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2012, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat przeglądam sklep o którym piszesz, rzeczywiście spory wybór. I widzę, że i w tapetach moda na surowość jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2012, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepów internetowych, które mogę polecić jest co najmniej kilkadziesiąt :-) A ostatnio robiłam zakupy oświetleniowe w www.2bm.pl, jakby ktoś szukał lamp to polecam, bo wybór fajny, ceny przyjazne i miła i cierpliwa obsługa :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2013, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Ederem. EHak ma naprawdę świetne produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2013, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Co racja to racja. Sam kupowałem w nim liny stalowe i jestem zadowolony/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >