Sklep SW-Decore - opinie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

2 kwietnia 2021, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi na temat sklepu online SW-Decore, zastanawiam się nad zakupem fototapety do sypialni. Warto?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2021, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii sklep jak najbardziej godny uwagi, jeżeli szukacie stylowych dodatków do swojego wnętrza. My kupowaliśmy u nich fototapetę 3D i muszę przyznać, że naprawdę robi mega wrażenie. Wybór wersji
"Fototapeta – Drewniane pale" była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę!
https://swdecore.pl/produkt/fototapety/tla-i- desenie/drewno/fototapeta-drewniane-pale/

Ten post był edytowany przez Emilek43 dnia: 3 kwietnia 2021, 17:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2021, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No mega jest ta fototapeta :D Będę musiał również do nich zajrzeć i zobaczymy czy uda mi się też znaleźć coś fajnego do naszego salonu. Takie motywy to ja lubię! Pozdrawiam serdecznie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej mogę się zgodzić mają fajne propozycje dekoracji, w tym również obrazy i mapy zdrapki w większych rozmiarach, którą oczywiście kupiłem bo z małżonką dość dużo podróżujemy i za nami już 15 krajów :D

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2021, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj też mogę się zgodzić, nie dawno zamawialiśmy u nich świece zapachowe i też jeden obraz do pokoju córci, taki do ręcznego malowania. Dostawa w 3-4 dni, także bez problemowo ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >