Skórzany wypoczynek

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

12 lipca 2013, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki wybrać wypoczynek do dużego salonu, który łączy się z korytarzem ze schodami na górę poprzez podest, gdzie na podłodze będą ciemne panele a ściany w kolorach beżu i brązu. Zależy mi na skórzanych meblach, tylko nie wiem, czy kupić samą kanapę i do tego fotel, czy moze narożnik, albo jakieś moduły i nie wiem, czy iść dalej w brąz, czy może zaszaleć z kolorem, albo polecieć klasyką jasna skóra lu czarna skóra, prosze o radę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2013, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy czy chcesz poszaleć z kolorem;]i żyć w takim domu,czy wolisz spokojny stonowany. Meble modułowe -super sprawa, ale inne wypoczynki też się sprawdzają,narożnik to raczej do dużego salonu, do mniejszego kanapa +fotel(e). Przede wszystkim zwróć uwagę na jakość, bo poza wyglądem to jest najważniejsze;]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli szukasz ciekawego,skórzanego wypoczynku w atrakcyjnych kolorach,to warto zerknąć na nasza stronę www.Meble-Wojak.pl mamy bardzo szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz zajrzeć na stronę: http://rabatybudowlane.pl/ - są tam zniżki do salonów meblowych, więc zawsze można skorzystać i kupić wypoczynek nieco taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2013, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście polecam etap sofa, bardzo dobra jakoś mebli, oczywiście meble skórzane z naturalnej skóry, mają ciekawe wzory, rozwiązania, z podstawkami na laptopa czy miejscem na kable

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2013, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Sofa z miejscami na kable?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Też interesuje mnie to miejsce na kable, ciekawa sprawa, hmm, na stronie etap sofa znajdę?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2013, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

To już zależy od Twoich upodobań:)

Ten post był edytowany przez majka1 dnia: 5 września 2013, 07:54
Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No i kupiłem etap sofę jednak, ale zestaw modułowy, więc sobie sam dobrałem poszczególne elementy, skóra brązowa

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.etap-sofa.pl/index.php?option=com_content&view=ar ticle&id=504&Itemid=523&lang=pl ja mam 2 takie nory sa super wygodne. Jak przyjda goscie to sie kloca kto tam siedzi bo jest naprawde mega.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >