Skuteczna reklama dla e-biznesu?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 grudnia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie www.adawards.pl jest fajna agencja. Pisząc, że fajna mam na myśli, że kompleksowa. Można im zlecić zbudowanie stronki www, pozycjonowanie strony, marketing social media, film, foto reklamowe, reklamę outdoorową, linki sponsorowane...no robią całe pakiety reklamowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2015, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam odpowiedniej reklamy dla mojego nowego produktu w sklepie internetowym z zabawkami. Muszę przyznać że chciałbym wybrać sobie 5 najlepszych produktów i zacząć je promować w internecie. Jednym z takich jest tablica magnetyczna http://zabawkizpasja.pl/pl/tablica-magnetyczna-dla-dzieci . Proszę o jakieś wskazówki i porady w którym kierunku iść jeśli chodzi o markieting internetowy.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 22 stycznia 2016, 20:58
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2015, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tryku napisał: Szukam odpowiedniej reklamy dla mojego nowego produktu w
sklepie internetowym z zabawkami. Muszę przyznać że
chciałbym wybrać sobie 5 najlepszych produktów i zacząć
je promować w internecie. Jednym z takich jest tablica
magnetyczna kasy fiskalne . Proszę o jakieś wskazówki i porady w
którym kierunku iść jeśli chodzi o markieting
internetowy.


Myślę, że dzisiaj najlepszym sposobem na marketing jest internet, ogłoszenia, katalogi, szeptany marketing na forach, może na blogach jakieś sponsorowane artykuły, coś w tym stylu bardziej.

Ten post był edytowany przez danka22 dnia: 24 sierpnia 2021, 15:32
Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

FB się świetnie sprawdza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

FB to dobry wybór, ale głównie dla firm, które mają już wypracowaną jakąś markę i rozpoznawalność. Myślę, że warto w pierwszej kolejności zainteresować się kwestiami reklam w Google Adwords oraz pozycjonowania stron. Ja współpracuję z firmą http://eactive.pl zajmującą się tymi dwoma zagadnieniami. Mają certyfikat partnera google i są na rynku pozycjonowania od wielu lat. Jak na razie rezultaty tej współpracy są bardzo obiecujące.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Najpierw trzeba skupić się na Google Adwords a dopiero później na facebooku.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Skontaktuj sie z moja zaprzyjaźnioną firma http://www.seologist.pl bardzo solidna i godna firma polecenia. Jestem bardzo zadowolony ze współpraca z nimi tworzą dla mnie sporo projektów

Ten post był edytowany przez antek77 dnia: 25 stycznia 2016, 18:16
Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku reklamy w internecie najważniejsze jest pozycjonowanie, reklamy ppc (np. adwords), oraz marketing w mediach społecznościowych - w tym przypadku dobrym pomysłem jest nakręcenie jakiegoś ciekawego filmu promocyjnego. Tutaj http://www.suffitfilms.com/filmy_promocyjne_w izerunkowe produkują filmy promocyjne, które mogą być pomocne reklamie w sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie też jak ten sklep został wykonany, czy jest odpowiednio zoptymalizowany i tak dalej. Jak masz jeszcze problem albo czegoś nie potrafisz zrobić to się skontaktuj z ludźmi stąd http://www.berber.com.pl/oferta/sklepy-intern etowe/ - oni robią sklepy internetowe, więc będą w stanie pomóc.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 6 lutego 2016, 16:38
Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dobrą reklamą są również torby foliowe, można zamówić takie w firmie folioplast. Uważam, że warto, firma oferuje produkty naprawdę dobrej jakości w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?
  • nauka Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Dynamicznie zmieniający się rynek pracy sprawia, że spora liczba osób rok rocznie decyduje się na rozwój i studia podyplomowe. W Polsce taki rodzaj kształcenia....
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 76 Grupa: Trudne tema... Ja aktualnie większość swojego wolnego czasu spędzam na aktywnościach fizycznych, takich jak siłownia, spacery, bieganie, ewentualnie rowerek stacjonarny. Na st...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 401

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >