Skuteczna impregnacja drewna

« Powrót do artykułu: Skuteczna impregnacja drewna | « Powrót do grupy: Ogród i działka

12 lipca 2017, 04:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważna jest nie tylko impregnacja ale i jakość drewna samego w sobie. Nie jest tajemnicą, że największą renomą cieszy się drewno skandynawskie, w które zaopatruję się tutaj www.ecowoodpolska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2018, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre materiały do impregnacji drewna znajdziecie w ofercie firmy www.mat-bud.szczecin.pl Firma ta sprzedaje drewno do budowy dachów oraz impregnaty do ochrony tego drewna. Ich produkty świetnie się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jak zadbać o trawnik? Liczba postów: 21 Grupa: Ogród i dzi... Teraz kiedy mamy wysokie temperatury i brak opadów, polecam przede wszystkim regularnie nawadniać trawnik,w przeciwnym razie szybko wyschnie i nie będzie się ła...
  • Ogródek dla rodziny Liczba postów: 17 Grupa: Ogród i dzi... Szeroki wybór mebli i akcesoriów ogrodowych oferuje sklep https://onegarden.pl/ Wyposażenie ogrodowe maja dostępne w konkurencyjnych cenach.
  • Ogrodzenie domu: jakie ogrodzenie wybrać Liczba postów: 26 Grupa: Ogród i dzi... Ja wybrałem nowoczesne ogrodzenie panelowe. Wygląda bardzo dobrze i doskonale nadaje się do ogrodzenia posesji. Zamówiłem je od firmy www.mostostal-met.com.pl.
  • Zabezpieczenie bramy przed korozją Liczba postów: 67 Grupa: Ogród i dzi... Ogrodzenie to jednak jakiś element dekoracyjny dla domu i wydaje mi się, że oprócz galwanizacji, czyli prościej mówiąc właśnie cynkowania ogniowego warto zadbać...
  • Ściana wodna w ogrodzie - jak ją zrobić? Liczba postów: 1 Grupa: Ogród i dzi... Generalnie warto zacząć od dobrego projektu. Potem wykonawca. Samemu trudno coś większego zrobić, bo to bardzo dużo pracy, trzeba mieć sprzęt, zrobić nasyp, cał...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18223 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >