Śląsk -firma budowlana

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 grudnia 2006, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Mam pytanie czy na Śląsku znacie jakąś firmę która robiła renowacje starego dworu.
Mój mąz ma zamiar kupić stary Dwór 600m2 chcę mu to wybić z głowy ponieważ uważam ze koszty przywrócenia tego dworu do stanu używalności nas dobiją, potrzebuję kogoś kto oceni ile mogłaby kosztować taka renowacja.
Wiadomo, ze trzeba bedzie za porade zapłacić, tylko ile??
Dziękuję z góry za wszytskie porady.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2006, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Właściwie wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest ten obiekt, bo ów stan może być bardzo różny. Dlatego najlepiej przeprowadzić wizję lokalną z doświadczonym konstruktorem, który na wstępie oceni kondycje budynku i nakreśli ogólny zakres koniecznych robót. W starych budynkach trzeba się liczyć między innymi z zaawansowaną korozją więźby dachowej, stropów czy znacznym zawilgoceniem ścian, głównie piwnic.
Sam pomysł remontu (ratowania) dworu jest ciekawy i jeśli obiekt jest wpisany do rejestru zabytków, to można wnioskować o dofinansowanie remontu.
Jeśli Śląsk, o którym mowa to Górny, to mogę podać na priv kontakt do konstruktora/architekta lub rzeczoznawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2006, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Tak Śląsk o którym mowa to Górny i będę wdzięczna za każdy namiar na kogoś kto pomoże w ocenie tego typu obiektów właśnie.
Pozdrawiam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2006, 03:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat postu: posty na temat Rutkowski Arkadiusz i Hala Tadeusz i ich firm



wszystkich którzy chcą skorzystać z ofert firm jakie reprezentują ci Panowie Arkadiusz Rutkowski i Tadeusz Hala prosi się aby wczesniej skorzystały z postów w Polsce na temat tych w/w nazwisk oraz ich firm o nazwie "Drewstyl"sp z oo ; FUH"Partnerinwest" ; "Ekodom"sp z oo "Unibud" , "Danmar" to są firmy gdzie ci panowie są znani prosze przeczytać posty z ubiegłego roku i z tego roku z róznych miast w Polsce i dopiero potem podjąć decyzje.
Domek naszych marzeń jest teraz domkiem koszmarów i wyrzuconych pieniędzy w błoto.
Domek AB.

Powrót do góry

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2006, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie
Prosze o kontakt www.majster-gliwice.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2007, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

dziekuje za namiary na firmę :) pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2009, 04:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Firme Art Bud
Firma budowlana

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2012, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.prb-artmax.pl/[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natknąłem się przypadkiem na wizytówkę firmy Riser z Jaworzna. Nie wierzę w przypadki, więc sprawdziłem... i dzisiaj jestem posiadaczem nowego, fajnego domu wybudowanego w terminie bez problemów i dodatkowych kosztów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2012, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś słyszałam o tej firmie.Mój kolega mówił, że u jego rodziców robili remont.Wiem,że byli zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >