Smog to nie tylko problem Krakowa

« Powrót do artykułu: Smog to nie tylko problem... | « Powrót do grupy: Aktualności

29 stycznia 2018, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sie staram chronić jak mogę. Mam np. maski antysmogowe. Do tego w mieszkaniu zamontowaliśmy ramki fakro ze specjalnym filtrem, który chroni przed dostawaniem się tego smrodu do wnętrza mieszkania. Jakoś dajemy radę, ważne, że w domu można normalnie oddychać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2018, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Smog to problem praktycznie każdego większego miasta w naszym kraju, szczególnie kiedy nie ma silnego wiatru, a temperatury są bardzo niskie. Dlatego warto zadbać również o wyposażenie swojego domu bądź mieszkania w odpowiedni oczyszczacz powietrza, który nie tylko ułatwi życie alergikom ale również zmniejszy ilość infekcji czy też poprawi samopoczucie. Zapraszamy również do odwiedzin naszego sklepu https://www.mwp.biz.pl/ w którym będą mogli Państwo również znaleźć szeroki wybór modeli oczyszczaczy i jednocześnie liczyć na pomoc naszej obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2018, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram to co pisze wyżej użytkownik o produktach Fakro. Sam używam właśnie ramek na okna i są super, to znaczy w domu nie czuć w ogóle tego zapachu przykrego

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłam ostatnio na koncercie w Krakowie i faktycznie stan powietrza pozostawia wiele dp życzenia. Podobnie jak i stan powietrza w Warszawie. Ilez mozna sie tak truc?! Chyba faktycznie trzeba zaczac dzialac i przestac czekac na cud. W tym tygodniu zamawiam te ramki fakro do okien, bo zdrowie jest najważniejsze!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2018, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Smog to problem również pod miastem – uwierz mi, tak mieszkam teraz. 20 km od Wawy. Masakra. Jak nie ma wiatru to nie ma czym oddychać. Co do tych ramek, praktyczne są. Mam od roku. Dzięki temu przynajmniej w domu mam spokój

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2018, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Jakość powietrza w małych miasteczkach nie jest dobra. Wystarczy wyjechać 30 km za Kraków żeby przekonać się że powietrze np w Słomnikach jest aż siwe a smród okropny. Ludzie nadal palą tym co im w ręce wpadnie albo najtańszym węglem. Trzeba sie jakoś przed tym bronić i najlepszym pomysłem jest założenie ramek Fakro.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >