Smugi na ścianie po pomalowaniu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

25 października 2011, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

dekoral zacieków nie wierze taka firma :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2011, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

tez sie dziwie czemu tak jest moze zle bylo malowane ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2011, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

pomaluj jeszcze raz tylko tym razem farbą z wyższej półki, że się tak wyrażę. Jak nie pokryje to nie wiem co jest grane. Po zastosowaniu tylu warstwach i unigruncie? Dziwne.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2011, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

moze coś z pomieszczeniem jest nie tak wilgoć czy cos ..

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2011, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

szczezrze? nie wiem. jednak ja tej firmie juz nie wierze i odradzam jej uzycie :) pomalowane mam od nowa z tym ze jakas inna farba, wiem ze nazwa firmy jest na F... sprawdze pozniej co to za marka i dam znac. roznica? jak miedzy niebem a ziemia !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2011, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

powiedzialbym ze farba byla za gesto nakladana,lub za malo,lecz mialem taka sytuacje i wiem ze jest jeszcze jedno ,stara farba ,musiala lezec dlugo na sklepie itp

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2011, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie duży problem z tym jest hmmm, ze na sklepie stoją...jednym z wyjsc z tej sytuacji jest kupowanie farb z mieszalnika, wtedy na miejscu widać, jak ta farba wygląda w pudełku i wewnątrz jego

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

z mieszalnika ??

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2011, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

no coz nie ma sie co dziwic niedociagnieciom przy farbach takich jak dekoral, bo nie jest to najwyzsza jakosc.
Kasiunia, zgaduje, że ta firma na F to flugger, jedyna specjalistyczna firma jaka na szybko przychodzi mi do głowy. Gdyby systemowo robić wszystko ich produktami myślę, że moznaby spac spokojnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2012, 01:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Stawiałbym raczej na nierównomiernie zagruntowane ściany. Wtedy wychodzi taki efekt jak opisano i jakość Dekorala nie ma tu nic do rzeczy. To niezła farba w swojej klasie, wielokrotnie nią malowałem i złego słowa nie powiem. Co do Fluggera to uważam, że jest trochę przereklamowany. Po 2 warstwach potrafi jeszcze przebijać i ma swoje wymogi przy malowaniu odnośnie szybkości pracy i wilgotności pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >