Sofa/kanapa

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 sierpnia 2020, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Zakładam nowy wątek ponieważ chcę podjąć decyzję odnośnie nowej kanapy. Mój salon w mieszkaniu jest mały, więc nie mogę wybrać narożnika czy dużej rozkładanej sofy. Jakie pozostają mi opcje? Proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2020, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że w sieci znajdziesz mnóstwo kanap mniejszych czyli dwuosobowych. Fajnym rozwiązaniem jest również stolik + dwa fotele. Co o tym myślisz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2020, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam taką samą sytuację. Mieszkam w kawalerce więc musiałam znaleźć małą sofę w dodatku rozkładaną. Udało mi się. Szukaj w sieci - w sklepach stacjonarnych nie ma sporego wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2020, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Małe wnętrza są wymagające i potrzebują szczególnej uwagi. Dobrze dobrane meble pozwolą cieszyć się pięknie urządzonym salonem czy pokojem gościnnym. Sofy dwuosobowe świetnie sprawdzą się w małym salonie jako wygodna kanapa do odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania książek. Małe gabaryty pozwolą Ci zaaranżować przyjemne wnętrze, które spełni oczekiwania Twoje jak i Twojej rodziny. Borykałam się z takim problemem i wybrałam sofę z tego sklepu https://slf24.pl/sofy/sofy-dwuosobowe.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2020, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam podobny problem, mój salon nie jest dużych rozmiarów i trzeba było szukać mniejszej sofy. Udało się, zamówiłam w sklepie dwuosobową sofę voss z gala colezione, spokojnie się zmieściła. Jest naprawdę ładna i wygodna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2020, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze powiem, że warto zajrzeć do slf24.pl. Faktycznie u nich każdy znajdzie idealną sofę, narożnik czy kanapę, jest w czym wybierać, a co najważniejsze jak dla mnie to świetna jakość tych mebli. Kolejna sprawa to ceny, które nie ukrywam są konkurencyjne. W każdym razie ja mogę śmiało polecić ich meble, bo ze swoich jesteśmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2020, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że wykańczanie wnętrz to przede wszystkim ich dekoracja i wybór odpowiednich mebli. Ja jestem na etapie aranżacji salonu i sprawdzając wiele różnych oferta trafiłam na kilka ciekawych propozycji, jeśli chodzi o sklepy i producentów. Jeśli chodzi o meble wypoczynkowe, to raczej do salonu interesują mnie sofy trzyosobowe, ponieważ wyglądają ładnie, nie mają najmniejszych rozmiarów i jednocześnie nie zajmują wiele miejsca. Ogólnie bardzo zależy mi na tym, aby taka sofa nie zajmowała dużo miejsca, bo lubię przestrzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2020, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujecie nowoczesnego stolika to moim zdaniem warto się przyjrzeć temu: https://steelove.pl/produkt/stolik-pomocniczy-levende-tre/ :) Nowoczesny i wpasuje się wiele różnych aranżacji :) Wszystko zależy od tego gdzie go postawimy!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2020, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

have a peek at this website
Expert Option Hedge Ea Mt4

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2020, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej inwestować w kanapę rozkładaną. Zawsze to jakieś dodatkowe miejsce do spania. Tutaj https://birdmeble.pl/sofy/tania-kanapa-rozkla dana-basic można się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Takie kanapy nie są drogie, a mogą przynieść naprawdę wiele korzyści.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >