Solidna firma budowlana

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 sierpnia 2017, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu jednorodzinnego to duży projekt, przydałoby się, aby powierzyć ją właśnie fachowcom :) Super, gdy firma jest z polecenia albo gdy można sprawdzić wcześniejsze realizacje. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2017, 06:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, wybór dobrej i sprawdzonej firmy budowlanej nie może być czymś zupełnie przypadkowym, a raczej przemyślaną decyzją, bo potem ma to swój przekład na jakości wykończenia oraz zastosowanych materiałów.

DSconstruction.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja Ci mogę polecić firmę, która budowała nasze wymarzone cztery ściany niedaleko Warszawy właśnie - była to firma DMD Budownictwo. Bez dwóch zdań jest to godna zaufania i terminowa ekipa! Współpraca przebiegała naprawdę dobrze, a prace na budowie szły sprawnie, zgodnie z harmonogramem. Zaskoczył mnie profesjonalizm ekipy, bo chyba jednak oczekiwałam bardziej stereotypowego podejścia "fachowców" do pracy. A tu miłe zaskoczenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy również na PHUBestBud.pl zajmujemy się budową domu pod klucz i będziemy w stanie pomóc, doradzić w wielu kwestiach z tym związanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też przydadzą się namiary na jakąś solidną i sprawdzoną firmę budowlaną. Wybraliśmy sobie do adaptacji projekt https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-b i chcemy powierzyć wykonanie w dobre, a co najważniejsze profesjonalne ręce. Robiliśmy już wywiad wśród znajomych, którzy budowali i każdy narzekał na swoje ekipy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2017, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.giftbookings.com/story.php?title=contact-rx-canad ian-centre-24

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Głównie przetargi sprawdzam przez stronę info-przetargi.pl. Prosta w obsłudze witryna, mają info na bieżąco uzupełniane, nie wiszą tutaj przetargi gdzieś sprzed kilku lat prezentowane jako nowe. A na innych stronach z ogłoszeniami biznesowymi się takie sytuacje niestety zdarzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmy z Warszawy lub okolic, to ja mogę polecić Espiro Property, http://espiroproperty.pl/, która budowała nasz dom. Są naprawdę profesjonalni, takich fachowców życzę każdemu inwestorowi, znają się na swojej pracy i wykonują ją solidnie. Mają doświadczenie, które imponuje i pozwala czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że warto postawić na sprawdzoną i profesjonalną firmę budowlaną. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy www.fudal.eu . Zajęli się m.in. układaniem płytek na balkonie, montażem stolarki okiennej oraz dociepleniem budynku. Swoje usługi przeprowadzili rzetelnie, kompleksowo i terminowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2020, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wybieramy firmę budowlaną, to warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >