Solidna firma budowlana

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 lipca 2009, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Ja mogę gorąco polecić firmę p. Józefa Szewczyka. Prowadzi prace ogólnobudowlane jak i wykończeniowe. Działa na rynku warszawskim (okolice) od blisko 15 lat. Postawił w tym czasie wiele domów jedno i wielorodzinnych (w tym u mnie i znajomych). Jest dokładny, termonowy i służy fachową poradą. Jak trzeba wyręcza inwestora w zaopatrzeniu budowy. tel kontaktowy: 606 432 661

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda, że nie ma więcej namiarów, bo ciężko o solidną firmę... My chcieliśmy budować z firmą Espiro Property, którą nam bardzo polecali znajomi, ale niestety nie zgrały nam się terminy :( Jestem załamany, bo chciałem budować ze sprawdzoną firmą, co do której nie będę miał wątpliwości... Budowa domu jednorodzinnego to w końcu poważny temat. A mnie się jak na złość bardzo spieszy :( Ktoś może podzieli się namiarem na firmę, która u niego budowała i może ręczyć za jej solidność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze co warto zrobić to oczywiście wybrać odpowiednią i w pełni profesjonalna firmę budowlaną która zajmie się wykończeniem domu "pod klucz", atak się składa że akurat tutaj możemy pomóc, mamy niezbędne doświadczenie w tej kwestii.

www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2017, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej! Od siebie mogę z pełną odpowiedzialnością dodać namiar na firmę DMD Budownictwo, która budowała nasz dom. Była to budowa pod klucz. Firma działa w Wawie i okolicach, nasza budowa była akurat w okolicach Izabelina. Jesteśmy już po zakończeniu prac - budowa zamknięta w 2016 roku. Prace budowlane szły bez komplikacji, zgodnie z planem i ustalonym harmonogramem. Nie było najmniejszych posunięć, firmy nie trzeba było "pilnować", wszelkie zadania realizowane były "jak w zegarku". Dużą pomocą było też wsparcie, jeśli idzie o wybór poszczególnych materiałów budowlanych, my się na tym za bardzo nie znamy, panowie z DMD okazali się tutaj niezwykle pomocni ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Ze strony firmy opiekowali się naszą budową pani Ola i pan Tomek - świetny duet, zaprawiony w boju, bardzo pomocny i zawsze do dyspozycji :) M.in. dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi budowę wspominamy naprawdę bardzo dobrze - jeśli ktoś szuka fachowej firmy, to bez obaw mogę polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2017, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat z zakresu budowy domów energooszczędnych, pasywnych jak i murowanych możesz zerknąć również na AskorpDomy.pl w razie pytań chętnie odpowiemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2017, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w temacie jakim są domy energooszczędne warszawa najlepszym wykonawcą, jakiego znam, jest przywołana tutaj firma Espiro Property. To świetni fachowcy i nie dziwię się wcale, że są oblegani, bo o tak dobrą ekipę jest naprawdę ciężko. Budowali także u nas i u naszych przyjaciół, więc wiem z autopsji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2017, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o domy kanadyjskie katowice, to polecam gorąco http://www.ibudhaus.pl. Panowie mają naprawdę ogromną wiedzę na temat swojej pracy, tak od strony projektowej jak i wykonawczej. biorąc pod uwagę sytuację na rynku w ostatnich latach, takich fachowców ze świecą w ręku szukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić FACHMANA z Rzeszowa ( w Mielcu i Dębicy też mają oddziały). Ja z autopsji, budowali mi dom 2 lata temu. Dzięki tej firmie budowlanej udało mi się przetrwać ten ciężki czas naprawdę nieźle. Panowie chętnie doradzają i dzielą się doświadczeniem, a to dla takiego laika jak ja było bardzo ważne. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Co ważne, wywiązują się z terminów. Dysponują fachowcami z każdej dziedziny, dzięki czemu nie trzeba szukać osobno instalatorów czy płytkarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 07:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór firmy budowlanej, to faktycznie powinniśmy wziąć od uwagę kilka czynników które o tym decydują. Pierwszą i najważniejszą sprawą jest terminowość oraz solidność, np jeżeli chodzi o zakres usług elektrycznych zerknijcie na Enegen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to się wypowiem w temacie firmy z Katowic http://www.kurpas.com.pl/projektowanie/o-nas , bardzo dobra firma budowlana , wykonali u mnie aranżację wnętrz i jestem bardzo zadowolony. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >