Sport - prezent

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Uprawiacie jakieś sporty? Możecie polecić jakiś sklep w sieci ze sprzętem? Bo szukam czegoś na prezent dla męża. Na razie mam w głowie http://profitness.pl/wioslarze/24-favorit.htm l ale to by był trochę drogi podarek. Może coś podrzucicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2016, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś lubi survival to polecam sklep firmy Kolter (http://www.bron.pl/firma-kolter) . Mają sporo różnego rodzaju sprzętu od broni palnej po plecaki i śpiwory. Często korzystam z tego sklepu internetowego jak nie mam pomysłu na prezent. Chłopcy lubią takie rzeczy zarówno ci duzi jak i mali. Co do urządzeń do ćwiczeń to wierz mi faceci wolą pójść do siłowni, a potem na piwo niż będą ćwiczyć w domu. Poza tym taki sprzęt zajmuje dużo miejsca. Trzeba na to przeznaczyć oddzielny duży pokój. U nas takie rzeczy stoją w budynku gospodarczym i słowo stoją jest jak najbardziej na miejscu. Częściej tam teraz strzela się z wiatrówki niż ćwiczy na atlasie.

Ten post był edytowany przez bellona dnia: 16 stycznia 2016, 16:41
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2016, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja gram w piłkę nożną

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kup mężowi buty Nike. Oczywiście w zależności od tego jaki sport uprawia Twój mąż. Moga byc do biegania, do piłki itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kup mu hantle do ćwiczeń domowych. Chromowane są doskonałym prezentem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2016, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zerknij sobie do sklepu internetowego Sk-sport. Mają tam różnorodny sprzęt sportowy marki Kettler . Praktycznie zawsze można tam trafić na jakąś niezłą promocję i dzięki temu naprawdę sporo zaoszczędzić. Mają tak orbitreki, bieżnie, rowerki treningowe, itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2016, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Plecaki bardzo dobre można znaleźć tutaj: http://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/plecaki-t orby-torebki.html :) Nadają się także idealnie na wypady w góry!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry pomysł, zwłaszcza, że sezon sie niebawem zacznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2016, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jeszcze zajrzeć na stronę jaką jest Hurtownia sportowa Sk-Sport Mają tam dużo różnych gadżetów i akcesoriów. Można spokojnie coś wybrać na prezent.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym prezentem dla sportowca są jakieś kursy masażu. Mój brat biega. Bierze udział w prawie każdym maratonie i często łapią go skurcze, z tego też powodu jego dziewczyna zapisała go na kurs masażu, żeby dowiedział i nauczył się o podstawowych chwytach. Teraz potrafi rozmasować sobie każdy zakwas ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 304 Grupa: Pasje forum... Warto znaleźć sklep z ubraniami, który spełni wszelkie oczekiwania. Obecne ubrania są często wysokiej jakości i nie ma problemu z dobraniem ich w odpowiedni spo...
  • Przeprowadzki mieszkań Warszawa Liczba postów: 22 Grupa: Pasje forum... Użytkownik hzemlak napisał: A czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice? Po całej Europie https://www.expert-przeprowadzki.pl/prze prowadzki-mi...
  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >