Sprawdzona firma do budowy hali stalowej

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 stycznia 2017, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam firmy, która wykonuje projekty oraz kompleksową budowę hal stalowych. Jaką możecie polecić? Jakie doświadczenia we współpracy - zależy mi na terminowym i solidnym wykonaniu zlecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2017, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi Ci o budowę hali od podstaw to przede wszystkim trzeba szukać firmy, która zajmuje się kompleksowo takimi inwestycjami. Nie ma sensu angażować kogoś innego w projekt, innego w materiały i jeszcze innego w wykonanie. Jeśli chcesz szybko wybudować halę to skontaktuj się z firmą http://solidhale.pl/ . Ja współpracowałem dwa razy z nimi - przy budowie magazynu firmowego oraz budowie hali produkcyjnej. Firma SolidHale zajmuje się wszystkim od początku do końca. My zamawialiśmy halę o niestandardowych wymiarach i takie projekty oni także realizują. Jeśli szukasz czegoś standardowego to oferują gotowe projekty hal produkcyjnych i magazynowych. Takie rozwiązanie jest ekonomiczne, zmniejsza koszty inwestycji i czas wykonania. Firma wychodzi klientom naprzeciw - ich hale nie są "zwykłymi blaszakami" tylko doskonale wpasowują się w trendy współczesnej architektury. Solidne i estetyczne wykonanie to wizytówka firmy. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę szczerze polecić. Namiary znajdziesz na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Rafał a ile realnie trwała budowa i jakie to koszty? Ja szukam wykonawcy hali pod magazyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to koszty i czas realizacji zależą od wielkości hali. Najbezpieczniej skontaktować się z biurem SolidHale, wtedy na podstawie projektu wyliczą Ci koszty budowy. Napisz do nich na biuro@solidhale.pl albo umów się przez telefon na wycenę (018)2622494 .

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre hale rolnicze oferuje firma KOBEX http://agrohale.eu/ posiadam taką w swoim gospodarstwie i idealnie sprawdza się do magazynowania zbiorów czy sprzętu rolniczego. Ważne również jak duża ma być ta hala dla Ciebie.

Ten post był edytowany przez dnia: 13 marca 2017, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2018, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa z SOLID HALE.
Zobaczcie tutaj - http://solidhale.pl/
Macie tam opis wszystkich prac, pokazane, jak to przebiega, jaki jest proces.
Ogólnie hala stalowa to konstrukcja, którą powinny realizować firmy z doświadczeniem i to chyba jest w tym wszystkim kluczowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2019, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już powstanie taka hala i zacznie w niej coś działać to bardzo pomocne może okazać się doradztwo informatyczne. Nie każdy z nas jest biegły w tym temacie, a wiadomo, że w obecnych czasach bez tego jest ciężko. Dobrze, jak poczytasz sobie w wolnej chwili na temat rozwiązań, jakie w tym temacie oferowane są obecnie na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też właśnie jestem w trakcie poszukiwania firmy, która specjalizuje się w stawianiu konstrukcji stalowych i trafiłam na https://bib-systems.pl/pl . Z tego co czytam, to wielu klientów sobie chwali ich usługi, więc myślę że skorzystam, tym bardziej że cennik też jest atrakcyjny

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2019, 00:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto tez wybrać sprawdzoną firmę która zajmie się wykonaniem projektu oraz załatwieniem wszystkich pozwoleń.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2019, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Obróbkę cieplną na terenie hali wreszcie możemy realizować! Stało się to możliwe dzięki www.czylok.com.pl Dostarczyli nam stosowne piece, idealnie sprawujące się w przemyśle metalowym. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >