Sprawdzone prowadnice

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 listopada 2013, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym się z wami podzielić swoją opinia na temat firmy Gamet i oferowanych przez nią prowadnic. Po zaczerpnięciu kilku opinii skorzystałem z ich oferty wymieniając zużyte już prowadnice w szufladach i po kilku tygodniach muszę przyznać że działają o wiele lepiej niż poprzednie montowane przez producenta mebli. Szuflady nie wysuwają się same, wszystko działa lekko i sprawnie.

link do oferty dla zainteresowanych: http://www.gamet.eu/pl/oferta/prowadnice.php< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2014, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest producent tak? Jeśli chodzi o prowadnice to nie ma lepszych niż tandembox

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2014, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja prowadnice, szyny czy jakies lancuchy to kupuje w kahi http://www.kahi.pl/oferta.php. Jak dla mnie maja bardzo wysoka jakosc produktow, a do tego sa po prostu tani

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam prowadnice tandebox i jestem z nich zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: guzik napisał: ja prowadnice, szyny czy jakies lancuchy to kupuje w kahi http://www.kahi.pl/oferta.php. Jak dla
mnie maja bardzo wysoka jakosc produktow, a do tego sa po
prostu tani


Wydaje mi się, że cena idzie w parze z jakością. Po prostu takie systemy są drogie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2014, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety wszystko nie jest do końca dobre, tak samo nie wszystkich stać na dane systemy. Ale po to rynek jest urozmaicony takimi produktami, że każdy coś dla siebie znajdzie odpowiedniego, jak i cenowo jak i funkcjonalnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre prowadnice mozna kupic tez w p&s http://potyrala.com.pl/. Ceny sa ok i jakosc tak samo. Poza tym maja w swojej ofercie jeszcze wiecej elementow ktore moga sie przydac

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie jeszcze ciekawe elementy warto kupić i je posiadać w meblach?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak masz prowadnice tandembox to zwalniacze, czy tam blumotion, to praktycznie obowiązek

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 00:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Teraz obojętnie czy to szafki kuchenne, łazienkowe, czy szafy- blumotion to właściwie już standard- dodam, że bardzo przydatny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >