Sprawdzony deweloper w Kielcach

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

15 lutego 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc, w przyszłym roku bierzemy ślub i mamy wielką nadzieję że z pomoca rodziców i naszymi oszczędnościami zaraz potem uda nam sie kupić małe mieszkanie na własność. Myslimy o tym już teraz bo zdaje się że te mieszkania które aktualnie są w budowie są troche tańsze a skoro mamy jeszcze czas to moze skorzystamy na tych niższych cenach. Moje pytaanie brzmi jakie są wasze doswiadczenia z kupowaniem mieszkania które jest jeszcze w budowie i czy moglibyście polecić jakiegos sprawdzonego dewelopera w Kielcach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, to prawda – mieszkanie w budowie zwykle można kupić taniej. Bardzo dobrze, że interesujecie się tym odpowiednio wcześnie, macie przez to większy wybór dostępnych lokali w przystępnych cenach. Nie piszesz, w jakiej dzielnicy chcielibyście zamieszkać, ale ze swojej strony polecam jedną z atrakcyjniejszych lokalizacji w ostatnich latach – Ślichowice. Nasza firma nadzoruje tam budowę budynku mieszkalnego z 54 mieszkaniami. Jej zakończenie przewidujemy na ostatni kwartał 2017 roku, więc wliczając wykończenie mieszkania, właściwie moglibyście wprowadzać się po ślubie :) To nie pierwsza inwestycja naszej firmy. Na koncie mamy wiele z sukcesem zrealizowanych projektów w Kielcach, Krakowie i Łodzi. Tutaj możesz poczytać o nas więcej: https://hsd-arrow.pl/s,2,o-firmie.html, a w zakładce “Oferta Kielce” znaleźć informacje o wspomnianej inwestycji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

noo dużo tam powstaje, mieszkam niedaleko to widzę, tylko sobie sprawdźcie kwestie kredytowe bo jak nie jesteście jeszcze małżeństwem to może być problem, doczytajcie, dopytajcie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej kwestii najlepiej skonsultować się z konkretnym bankiem, w którym zamierzacie ubiegać się o kredyt. Jeżeli chcecie, aby pod uwagę wzięto wspólną zdolność kredytową, warto na przykład spisać przed ślubem umowę przedwstępną, a dopiero po ślubie podpisać akt notarialny i umowę kredytową. Pozwoli to uniknąć chociażby takich zawirowań, jak zmiana nazwiska i konieczność wymiany dokumentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie nie, raczej nie będzie problemu bo z tymi poczatkowymi kosztami to nam pomogą rodzice, swoich oszczędności też trochę mamy bo pracowaliśmy kilka lat w Austrii, a o kredycie bedziemy myśleli już jako małżeństwo ;) Dziękuję za odpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co się przejmować tym, że mieszkanie jest w budowie, to nie żaden problem. W ten sposób jednak będziecie pewni, że nic mu nie dolega bo jest nowe i wystarczy je tylko wykończyć i umeblować, a polecić mogę mieszkania bydgoszcz

Ten post był edytowany przez damian88 dnia: 31 lipca 2017, 11:17
Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2017, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy to jest taki trend, że mieszkania położone w mniejszych miejscowościach zaczynają być coraz bardziej popularne wśród nabywców? Osobiście wydaje mi się, że tak właśnie jest, ale nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, więc oczywiście mogę się mylić. Czy ktoś tutaj może to jakoś zweryfikować?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >