Sprawdzony sklep z częściami

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

3 stycznia 2018, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o skrzynie biegów manualną to mnie zregenerowali w firmie BCS, nawet gwarancji rok dali bez limitu km. Maja tez w sprzedaży skrzynie po regeneracji https://www.skrzynie.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do żurawi i towarów, które one przenoszą to mogę wam polecić firmę www.megamet.net, która oferuje różnego rodzaju łańcuchy, uchwyty, mocowania, zamki itp. Ich produkty są przeznaczone do przenoszenia dużych i ciężkich ładunków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2018, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeśli czegoś potrzebuję najczęściej zamawiam części z www.automoto.home.pl. Mają bardzo szeroki wybór części i przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2018, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o systemy centralnego smarowania, oleje, smary, pojemniki, a także łożyska i inne specjalistyczne części to polecam firmę Ventro. Mam z nimi sporo do czynienia przy produkcji różnego rodzaju ciągów technologicznych. Firma na pewno z dobrą ofertą i doświadczeniem. Tu macie do nich adres http://www.vento.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2018, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szykacie profesjonalnych części do maszyn to polecam zajrzeć na http://unibelt.pl/, mają bardzo duzy wybór pasów zębatych, klinowych, kół łańcuchowych itp. Profesjonalna firma, która zna się na rzeczy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2018, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Części do maszyn są najróżniejsze taka prawda. Sporo jest też częsci/elementów do hyrauliki siłowej, tak wiec bez dwóch zdań też namiar do sklepów, które sie nią zajmują są jak najbardziej potrzebne. Ze swojej strony mogę waszą uwagę zrwócić na firmę http://www.bipromasz.pl/ która ma dobrą ofertę w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2018, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam sprawdzone części oe delphi do mojej srebrnej strzały i jak coś potrzebuje np. przeguby to wklepuje w wyszukiwarke i patrze gdzie mają najtaniej bo co raz inny sklep promocje robi więc trzeba sprawdzać na bieżąco.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie siłowników hydraulicznych i innych części, które są potrzebne przy maszynach wykorzystujących hydraulikę siłową to mogę wam polecić firmę www.prefa-zuraw.pl Zajmują się sprzedażą części do tego typu maszyn oraz sprzedażą siłowników hydraulicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzone sklepy zawsze są w cenie, poza tym części szczególnie samochodowe powinny być dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do siłowników hydraulicznych to firma www.rolmet.lodz.pl Zajmuje się produkowaniem pierścieni tłokowych, które są niezbędne w hydraulice siłowej, sprężarkach powietrza i turbosprężarkach. Jeżeli potrzebujecie tego typu części to polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >