Spread walutowy

« Powrót do grupy: Rynek wtórny - kupno-sprzedaż, najem

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2014, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to wałaściwie jest i czy jako osoba szukająca kredytu hipotecznego powinnam się tym interesować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś był to spory problem dla spłacających kredyt. Banki często życzyły sobie aby klient u nich kupował walutę po ich kursie. Teraz jest dowolność i możesz korzystać ze spreadów walutowych innych banków. odsyłam pod ten link http://www.banki.pl/spread_walutowy_funt - znajdziesz tam spready walutowe funta brytyjskiego w różnych bankach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2015, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Spread to różnica między ceną kupna a sprzedaży waluty. Oczywiście, że najlepiej kupować walutę tam gdzie spread jest najniższy. Dziwi mnie jednak że wspominacie jedynie o bankach, bo są przecież jeszcze inne, bardziej korzystne opcje wymiany walut, np. kantory internetowe. To właśnie tam wychodzi najtaniej. Choćby w Amronet, tylko 0,2% wynosi maksymalna opłata. Kursy bardzo korzystne z możliwością negocjacji, bezpieczne przelewy na konto, zaskakująco szybo- nawet tego samego dnia w którym się zleciło wypłatę środków.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W bankach owa różnica bywa duża, za duża moim zdaniem- po prostu zarabiają na spreadzie. Podobnie stacjonarne kantory. Natomiast takie platformy jak Amronet (tę znam i polecam) nie żerują na tym. Oferują wymianę waluty na uczciwych, korzystniejszych warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza alternatywa dla drogich transakcji w bankach i stacjonarnych. Już długo korzystam z Amronet. Są niezawodną, nowoczesną i tanią platformą wymiany walut, a współpraca przebiega na uczciwych zasadach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2015, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście tanio, zwłaszcza gdy kupuję EUR, a ja potrzebuję w związku z prowadzoną działalnością głównie tej waluty. Amronet ma atrakcyjne kursy z opcją negocjowania (sprawdziłam) i niską prowizję

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam...Amronet.pl ma bardzo dobrą cene kursu - znacznie korzystniejsza niz u konkurencji. Polecam bliżej się im przyjrzeć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy nie lepiej jest posiadać konto walutowe?
Tutaj znalazłem tego typu oferty- http://bankowe-konta.info/walutowe/ i uważam, że są warte zainteresowania!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2015, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepiej po prostu wymienić za pomocą kantoru online. Polecam Amronet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2015, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez stawiam na Amronet

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Piasecznie (koło Warszawy) na sprzeda... Liczba postów: 5 Grupa: Rynek wtórn... Cześć! Planujesz przeprowadzkę do Gdańska i zastanawiasz się, gdzie znaleźć odpowiednie mieszkanie? Według mnie, warto rzucić okiem na ofertę Activa. Ostatnio p...
  • Sprzedaż mieszkania w Warszawie Liczba postów: 24 Grupa: Rynek wtórn... Jeśli masz problem prawny związany z nieruchomością i chcesz ją sprzedać, to sprawdź może w sieci temat skup nieruchomości z problemami. Myślę, że znajdziesz ki...
  • nieruchomości? Liczba postów: 28 Grupa: Rynek wtórn... Jeżeli jesteście zainteresowani tematem sprzedaży nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://nestorinwestor.pl/skup-nieruchom osci-wrocl...
  • Wycena mieszkania przez bank Liczba postów: 6 Grupa: Rynek wtórn... Część prac w banku, takich jak operacje kasowe czy obsługa klienta, może być monotonna i rutynowa. https://bizneswpolsce.com/ Wykonywanie tych samych zadań prze...
  • Recykling katalizatorów Liczba postów: 7 Grupa: Rynek wtórn... Czy wiecie, która firma oferuje młyny i linie do recyclingu? Zależy mi na wysokiej jakości urządzeń w dobrej cenie. Niedawno znalazłam firmę Zakład Urządzeń Met...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >